Skocz do zawartości

Konwersja MP4 na AVI


Hajasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś może napisać bardzo dokładnie jak przerobić film z rozszerzeniem MP4 na rozszerzenie AVI

z zachowaniem jakości pliku MP4.

Ja próbowałem programem Total Video Converter ale jakość filmu AVI była tragiczna.

Zapewne coś miałem źle ustawione w opcjach ale robiłem to pierwszy raz i nie wiem co jest

ważne w ustawieniach.

Jeżeli ktoś używał tego programu proszę o instrukcję, ewentualnie mogą być szczegółowe instrukcje

dla innego programu, którego używaliście.

Za wszelkie info dzięki.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zadajesz trudne pytanie. Możesz to zapisać w rozkompresowanym AVI, wtedy jakość będzie na pewno taka jak oryginału, ale jednocześnie plik będzie zajmował baaaardzo dużo miejsca. Możesz ustawić odpowiednie parametry z Video -> Compression..., wskazać x264vfw i przesuwając suwak wybrać optymalny stosunek jakości filmu do jego rozmiaru. Możesz także wskazać Xvid i zrobić mniej więcej to samo, ale x264 jest kodekiem wydajniejszym. Nie wiem, jaka jest jakość filmu w MP4, nie wiem o nim praktycznie nic, poza tym, że istnieje, więc trudno mi cokolwiek więcej doradzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...