Skocz do zawartości

Hajasz

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  322
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Hajasz

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zrobione według zaleceń. Oto efekt. Fixlog.txt
 2. Z serwisu powrócił komputer z systemem Windows 7 Ultimate, który się nie uruchamiał (brak obrazu). W serwisie wymieniono zasilacz na Chieftec'a 500 Wat (poprzedni był 400 Wat) W domu po uruchomieniu okazało się, że po planszy "Zapraszamy" robi się czarny ekran, na którym widać kursor myszki, którą można poruszać. Po ok 5 min pojawia się pulpit z ikonami. Z dyskiem wszystko OK. Zrobiłem sfc /scannow i okazało się, że coś znalazł i ponaprawiał. Teraz system uruchamia się poprawnie ale chciałbym kontrolnie sprawdzić logi czy aby na pewno reszta jest dobra. Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
 3. Niestety mam wyłączoną tę opcję. Przypuszczam, że został usunięty albo zmodyfikowany jakiś klucz rejestru.
 4. Cześć. Problem jak w temacie, który najprawdopodobniej sam spowodowałem zaznaczając o jedną opcję za dużo w Advanced SystemCare12 i nie potrafię tego odkręcić. Problem wygląda tak, że jedyny program jak jest pokazany widać na zdjęciu. Reszta używanych w ogóle się nie pojawia. Po spojrzeniu we właściwościach widzę, że opcja, która za to zapewne odpowiada jest nieaktywna i nie mogę jej włączyć. Bardzo proszę obeznanych o pomoc w rozwiązaniu problemu.
 5. Hajasz

  Połączenie IPV6

  Nie wiem o co tam chodzi skoro u mnie działało a teraz przestało a nic nie zmieniałem.
 6. Hajasz

  Połączenie IPV6

  Cześć. Mam taki problem gdyż wymieniłem router, który skonfigurowałem jak poprzedni i teraz w połączeniu sieciowym pokazuje mi przy połączeniu IPV6 - brak internetu. Przy połączeniu IPV4 - Internet. Wiem, że na poprzednim routerze w obu przypadkach pisało, że jest internet. Próbowałem bezpośrednio przez kabel omijając router nic nie pomogło. Czy ktoś wie jaka jest tego przyczyna. Wrzucam potrzebny log. Jeżeli coś jeszcze potrzebne to proszę dać znać. net-log.txt
 7. Hajasz

  Problem z pendrive

  Niestety ale nic to nie daje. Widać pen jakiś lewy. Pozostaje mi exFAT aby móc wgrywać pliki większe niż 4 GB. Dzięki za wszelką pomoc.
 8. Hajasz

  Problem z pendrive

  Nadpisywanie trwało ok półtorej godziny. Pojawiła się tabliczka o zakończeniu operacji. Pytanie jeszcze odnoście tworzenia partycji bo tam z tym NTFS są dwie opcje. Pierwsza to ta, gdzie cały pen jest partycją ale widziałem też, że jest druga opcja taka, że pojawia się partycja jakby to nazwać taka osobna, że można ją nazwać. Wygląda to tak, że przy wpiętym pendrive ta partycja pojawia się pod nazwą nośnika. Mam nadzieję, że dobrze to określiłem i wiesz o co chodzi.
 9. Hajasz

  Problem z pendrive

  Czyli co to oznacza, że pen jakiś "krzywy" i NTFS nie obsługuje ?
 10. Hajasz

  Problem z pendrive

  Założyłem mu partycję po tym nadpisywaniu jedynkami. Nic nie daje.
 11. Hajasz

  Problem z pendrive

  Zrobiłem jak w zaleceniach ale nic to nie dało. Po ponownym podłączeniu pena znowu komunikat z informacją o potrzebie sformatowania go.
 12. Hajasz

  Problem z pendrive

  OK ściągnąłem DiskGenius. Partycje usunięte ale jak teraz nadpisać powierzchnię samymi jedynkami. Rozumiem, że mam wymazać dysk a tam są jeszcze opcje 00, FF, random data or characters specified by users. Które mam wybrać ?
 13. Hajasz

  Problem z pendrive

  Na FAT32 i exFAT wszystko idzie bo sprawdzałem. To co napisałeś, że zapisanie danych znika po ponownym odłączeniu i podłączeniu działo się kiedy niby był pod NTFS
 14. Hajasz

  Problem z pendrive

  Nie wiem czy robię coś nie tak ale w logu nie ma info o pojemności.
 15. Hajasz

  Problem z pendrive

  Cześć. Dostałem w pracy nowy pendrive 32 GB no name i nie potrafię go sformatować do NTFS. Tzn. formatuje się ale po ponownym podłączeniu wyskakuje okienko z informacją, że sprzęt należy sformatować a przy próbie wejścia otrzymuję komunikat, że struktura jest nieczytelna i uszkodzona. Co ciekawe pod FAT32 nie ma takich problemów i pendrive działa normalnie. Czy ktoś coś wie w temacie w czym tkwi problem ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...