Skocz do zawartości

Znów problem z restartem systemu po wyłączeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

No i co? Here we go again... Niestety, mimo moich starań komputer wciąż ma poważne problemy. Tym razem zainstalowałem od nowa system formatując partycję systemową C, na której był uprzednio. Przedtem, niestety przez moją nieuwagę zainstalowałem system na dysku D. Ale po odpaleniu starego systemu usunałem pliki Windowsa i sformatowałem tą partycję. Ogólnie system jest świeży, zrobiony wczoraj. Pierwsze zainstalowałem sterowniki, następna była Mozilla i zaraz potem AVG Anti-Virus Free Edition 2012. Nie ma mowy o resztkach starych antywirusów, bowiem po formatowaniu dysku instalowałem tylko AVG. Zainstalowałem też resztę programów użytkowych typu Winrar, Adobe Reader itp. Przeniosłem swoje pliki na partycję F oraz E o łącznej wielkości ok. 100 GB. Od przedostatniego uruchomienia komputera sam się zresetował. Kiedy odznaczyłem "Automatycznie restartuj komputer po awarii", po wyłączeniu zaciął się na niebieskim ekranie zamykania systemu. OTL nie zapisuje logów, zacina się podczas skanowania, dlatego też skanowałem z płyty OTLPE. Log załączam poniżej:

 

http://wklej.org/id/806433/

 

Osobiście nie mam pojęcia co to może być, ale proszę o pomoc taką, abym nie musiał znowu formatować dysku, kiedy system odmawia mi posłuszeństwa.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ok dzięki. Postaram się zaktualizować wszystkie sterowniki, bo te zainstalowane mają wersje tylko z płytek, nie były aktualizowane. Czytałem, że aktualizacja BIOS-u to bardzo ryzykowny manewr. Ja mam BIOS AMI i wersję 0201, a wersja 0301 jest do pobrania w pliku ROM. Nie mam stacji dyskietek więc proszę o poradę, co mam z tym plikiem zrobić. Nie chcę mieć dodatkowych problemów, a artykuł: http://www.fixitpc.p...sji-wg-uznania/ zaznaczam, że czytałem, tam pisze jak zrobić downgrade i reset ustawień BIOS-u, nie ma jak zrobić upgrade. A na stronie producenta pisze tylko o aktualizacji jakiegoś BIOS-u AFUDOS. Tak, mam drukarkę HP Photosmart Premium C309g-m podłączoną pod USB.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...