Skocz do zawartości

BSOD ( Bad pool caller )


mortal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was :)

 

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w ustaleniu przyczyny w/w BSODa. Mianowicie dziś rano włączyłem komputer jak zawsze. Włączył się normalnie ( jak zawsze ). Wyłączyłem go też normalnie. Po 2 jednak uruchomieniu pokazał mi się taki oto BSOD:

 

http://wstaw.org/m/2...08/01/Obraz.jpg

 

O co może chodzić?

Czy powodem tego BSODa może być to, że kilka dni temu zainstalowałem inny modem ( SAGEM COM Fast 2704 ), bez odinstalowywania starego Thomsona Speed Touch 330?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

100% pewności nie mam, ale wszystko wskazuje na gryzienie się zestawu: Avast + SpyShelter + PC Tools, przy czym sterownik z PC Tools wysypał się (wersja z marca 2011). Odnośnie logów to dają poglądową informację o systemie, bo w dumpie nie wszystko jest (właściwie w Twoim jest tylko stack trace + rejestry + trochę statystyk).

Możesz pomyśleć o włączeniu verfiera KLIK na ok. dobę, ale uważaj - to ma skończyć się BSODem i zapewne będzie skutkować spowolnieniem systemu.

Ale w sumie najlepiej to jakbyś się zdecydował na jedno z rozwiązań AV, a resztę usunął.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za informacje. Chciałbym zastosować się do Twoich wskazówek odnośnie zestawu zabezpieczającego tylko jest małe ale. Mianowicie każdy z tych programów jaki wymieniłeś pełni inną funkcję. Jeśli usunę Avasta zostanę bez AV. Jeśli PC Toolsa zostanę bez Firewalla. Mogę usunąc SpyShelter - jego brak jakoś przeboleje. Tylko czy jego usunięcie coś da jak wysypał się PC Tools?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...