Skocz do zawartości

BSOD jaka przyczyna?!


nashino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu pojawiają mi sie bluescreeny, robiłem "formata" tj z płytki recovery i wszystko ładnie śmigało przez 3-5 dni i problem znowu sie pojawił, nie mam bladego pojęcia co powoduje owe zachownie mojego laptopa, dlatego też zwracam sie do Was o pomoc w zdiagnozowaniu przyczyny.

 

Poniżej znajduje się zawartość folderu Minidump, która mam nadzieję pomoże zdiagnozować problem.

 

Minidump.zip

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pisze z telefonu wiec sorki za bledy,

Wiec sprawa wyglada tak:

Po pierwszym uruchomieniu memtest po ok 3minutach laptop sie wylaczyl,

Po drugim uruchomieniu pojawil sie tak jak wspomniales czerwony prostokat z bledami po czym lapto wylaczyl sie test trwal podobnie jak poprzedni ok 3 minut.

Teraz jestem w trakcie trzeciego testu ktory o dziwo trwa juz godzine.

I pojawil sie napis: pass complete, no errors , press esc to exit.

Wiesz moze co taki rozwoj zdarzen moze znaczyc i co dalej mam robic, czekac jeszcze czy wylaczyc test?

 

Odnośnik do komentarza

Odświerzam, mimo to że pozbyłem sie problem z bluescreenami pojawił się inny problem, bardziej niepokojący jak dla takiego laika jak ja. Tj gdy przegladam internet wszystko jest ok, ale gdy włączę już bardziej wymagającą aplikację jak photoshop czy też jakąś gre laptop po 10 minutach używania wyłącza sie, ale w nietypowy sposób tj wyłączenie sie laptopa poprzedza taki dziwny dźwięk jakby głośne pocieranie o coś i dźwięk ten dobiega z wnetrza laptopa zlokalizowalem to mniejwiecej w okolicach wiatrak+procesor.

Czy to znaczy że coś się zepsuło czy może powinienem otworzyć laptopa, wyczyścic go i położyc nową paste(zapomnialem jak sie nazywa ;P )?

Czy to pomoże?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...