Skocz do zawartości

Laptop jako magnetofon


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele lat wstecz byly radiomagnetofony i zeby nagrac muze wystarczyla kaseta i przycisniecie 2 klawiszy.

Jak zrobic z laptopa magnetofon ktory bedzie nagrywal wszystko z radia /nie internetowego !/

Domyslam sie, ze musi byc program ktory zapisze wszystko co idzie przez karte dzwiekowa, ale oprocz trgo jest potrzebna karta radiowa? Zgaduje bo nie wiem.

czy ktos juz to przerobil i moze sie podzielic doswiadczeniem?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie za bardzo rozumiem, w czym problem. Bierzesz kabel minijack, z jednej strony wpinasz w wyjście słuchawkowe radia, z drugiej wpinasz w wejście dla mikrofonu w komputer i byle programem zaczynasz to rejestrować. Robiłem tak już w czasach Windows 95.

 

W czasach Windowsa XP dorobiłem się karty TV KWorld na PCI, która miała wejście dla anteny radiowej i wszystko mogłem przez to zgrywać, bez wykorzystywania zewnętrznego odbiornika.

Odnośnik do komentarza

Blisko coraz blizej. Mam niezle radio Harman Kardon AVR 2550 jak idzie muza w wysokiej jakosci to czysta frajda tego sluchac. Znakomita przestrzennosc dzwieku. Czesto "leca" w radio swietne kawalki w znakomitej jakosci i chcialem je nagrac albo utworzyc swoja muzoteke. Stad moj post. Z drugiej strony jest laptop Acer Aspire 7740G.

 

Ten Nero Wave Editor to freeware? A cos na Linuksa Mint /Debian/?

 

A moze

Audacity 2.0.1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...