Skocz do zawartości

Komputer został zablokowany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

U mnie też wkradł się wirus i pojawił się komunikat, że komputer został zablokowany przez policję. Można go uruchomić poprzez na innym koncie/użytkowniku. Wiem, że komputer ogólnie jest zainfekowany. Bardzo proszę o pomoc i proszę też o wyrozumiałość i cierpliwość.

 

Dołączam pliki ze scanu

 

Dziękuję

 

PRZEPRASZAM, NIE DOCZYTAŁAM ODNOŚNIE TEMATU, A NIE WIEM CZY DA SIĘ GO ZMIENIĆ.

POWINIEN BRZMIEĆ TAK:" KOMPUTER ZABLOKOWANY PRZEZ POLICJĘ"

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam ponownie,

Jest tak: komputer, który próbowałam naprawić jest mojej znajomej. Niestety próbowała go naprawić "w tzw. międzyczasie" osoba niemająca zielonego pojęcia i coś porobiła, nie wiedząc dokładnie co... Nie można było już wogóle uruchomić tego komputera i automatycznie po uruchomieniu komputera system uruchamiał się tak jakby w funkcji managera pokazując dwie możliwości zainstalowania od nowa Windowsa. Po konsultacji otrzymałam zgodę na ponowne zainstalowanie systemu, gdyż zbyt wiele danych na nim nie było - jedynie kilka zdjęć i filmów. Komputer już działa. Jakieś sugestie, żeby ponownie nie dać się wirusowi? Obecnie jest zainstalowany Norton w wersji próbnej(60 dni) i przeglądarka domyślna Internet Explorer. Naprawdę Wielkie dzięki za wsparcie!!!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...