Skocz do zawartości

equinox

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O equinox

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 1968-10-07

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  kernel
 1. equinox

  pendrive zmiana FAT32 na NTFS

  Ależ oczywiście. Ja się tu świetnie bawię bo mi napędzcie klientów(nie tylko mi). I nie czuję się obserwowany, ale to się może zmienić w pana stronę panie DAWidzie
 2. equinox

  pendrive zmiana FAT32 na NTFS

  @DawidS28 I tyle jeśli o ich pomoc chodzi. "Żadnych przeciwwskazań, ale dla bezpieczeństwa skopiuj sobie dane. Możesz to zrobić chociażby windowsowym poleceniem convert. MODeratorze!! !Convert znaczy Zmeiń a nie kopiuj. Zenada, że tak dajecie w plecy.
 3. Chyba się nie dogadamy:) Ale było miło..........Poczekamy,zobaczymy.
 4. Nie wprowadzam w błąd. Napisałem sprawdź, bo nie wierzysz. Wiesz dużo, ale nie wszystko. Ja przywróciłem ustawienia z ERD Commander. Poczekamy i się dowiemy jakiego ulepszacza używał szwagier. A dlaczego ja mogę sobie ukryć przycisk w Ashampoo Win Optimizer? Bez pobocznych konsekwencji?
 5. @picasso Widziałem to kiedyś i nastąpiło to własnie po odznaczeniu na pałę tej opcji w TurboXP. Te Tweaki ingerują w rejestr systemu a konsekwencje bywają różne. Sprawdź na virtualu jak będziesz miała chwile.
 6. Zaznaczył opcję: "usuń wyloguj z menu start". Prawdopodobnie w Turbo XP lub czymś podobnym.
 7. 2,3 rozumiałem jako 2300 mhz misiu kolorowy, To był skrót myślowy. Jakbyś miał więcej oleju w pale to czytając wcześniejsze posty mógłbys sie połapać. A późniejsze bartony miały już możliwość taktowania do 15x166. Ewentualnie 11X266 I wszystko.
 8. @MarekB Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem i wtedy "merytorycznie" odpowiedz. Podałem możliwości, o których nie wiesz bo lat temu 6 ,jak te procki były "the best" byłeś w powijakach.
 9. Usztywniłem się bo spodziewałem sie ataku:) Do pewnego stopnia jest to tutaj normą. Mogą się wypowiadać tylko należący do zamkniętego kręgu: Strażnicy forum? A poza wzystkim w bartonach nie trzeba niczego odblokowywać tylko w BIOS'ie kręcić. Do 200 x 11 powinno bez bólu na tym procku. 3.0 ghz jest możliwe na Bartonie 2,2 ghz 3000+
 10. Mam. Ja to robiłem a Ty czytasz w google. Mała róznica.
 11. @SoundWave To są domyślne ustawienia tych procesorów. Teoria czasami praktyka mówi, że można je niebotycznie kręcić. Pamiętam te czasy do 2,3 gh dawało radę
 12. Ja tyle mogę podpowiedzieć bo znam to z autopsji. Inaczej danych nie odzyskiwałem. Sukcesów @Flavius Te dwa programy wyciągają wszystko.
 13. Podzielić dysk tak jak wcześniej, zainstalować system. Na systemowej zainstalować program do odzysku danych, np: Ontrack Easy Recovery lub File Scavanger i napierać. Ja coś takiego robiłem Ontrackiem i odzyskałem wszystko. Problem jest tylko z nazwami plików, bo on grupuje w katalogach wedle rozszerzeń i nazywa po swojemu.
 14. @ kawon1988 Ja nie o naprawie systemu piszę tylko o momencie kiedy instalator dochodzi do dysku. Wtedy go widzi lub nie. I o to chodzi. Posypały się partycje.
 15. Spróbuj odpalić instalkę jakiegoś Windowsa i wszystko zobaczysz.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...