Skocz do zawartości

ryszard11

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ryszard11

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Problem zdaje się został rozwiązany po odinstalowaniu SecureAPlus dzięki wskazaniom Kolegów z innego forum. Dzięki Ci @Zappa za zainteresowanie. Chyba możemy zamknąć temat PS. Edit :Usunąłem wyniki skanowania FRST.
 2. Próbowałem uruchomić FRST64.exe - lecz dostaję komunikat jak w 1-szym poście
 3. Kerish Doctor jest używany na moim PC od wielu lat i nigdy mi nic nie popsuł.
 4. Od kiedy powstał problem ? - tutaj nie mogę udzielić precyzyjnej odpowiedzi,gdyż raczej nic nie instalowałem. Ot,poprostu przed kilku dniami "odkrył" się taki komunikat przy próbie instalacji. Innych problemów z systemem nie zauważam na swoim PC.. Mam w tle pracujący Kerish Doctor - może on coś namieszał.? , gdyż dość często komunikował,że wykrył jakąś "lukę w systemie"..
 5. Nie sądziłem że tak to jest ważne - ale moja wiedza w tej dziedzinie jest ograniczona.
 6. Oczywiście,że nie ma się co domyślać =))...chodzi o Text Edit Plus i Audials TV Recorder 2020. Ale myślę,że to jest szczegół...
 7. Przy próbach zainstalowania programu-aplikacji otrzymuję komunikat : "Klient nie ma wymaganych uprawnień". Komunikat występuje na moim koncie jak i na koncie Administrator. W miarę możliwości b.proszę o pomoc. System to WIN10 Pro v.2004 /najnowsza po aktualizacji
 8. Mój problem podobny. Sprawa się ma tak; postanowiłem zrobić upgrade z Win7 do Win10. Niestety,po instalacji / z zachowaniem status quo wszystkich po instalowanych rzeczy na win7.../ wyskakuje błąd : "0x8007001F - 0x20006 - instalacja nie powiodła się w fazie SAFE_OS - podczas operacji wystąpił błąd REPLICATE_OC". Zbyt wiele rzeczy może powodować ten błąd - przeszukałem trochę internet. Chciałbym jednak przesiąść się na WIN10 - ale nie tracąc nic z aktualnie zainstalowanych rzeczy. Szanowni - jak to zrobić?..i czy jest to możliwe.? Niezbyt chciałbym robić "czystą" instalację,ale
 9. ryszard11

  2020 :)

  Dołączam się : Życząc Administracji w tym Nowym Roku 2020 - dużo zdrowia i cierpliwości.. A także Wszystkim Forumowiczom,korzystającym z tego Forum.
 10. @jou300, sfc /scannow nie wykrył nieprawidłowości w rejestrze. Narazie jest wszystko OK. Dzięki..
 11. @jessi, cyt: "Pewnie celowo korzystasz z Yandexu?"...tak,mam kilka przeglądarek i każda oferuje swoje unikalne możliwości.. Problemy być może pojawiły się wraz z zainstalowaniem 2-u VPN-ów.Po deinstalacji kilku aplikacji,jak gdyby kłopoty ustały.. Dzięki Ci za dobre rady..
 12. @jessi, Dzięki...poszło..a oto efekt. FRST.txt Shortcut.txt Addition.txt
 13. Tak zrobiłem - zmienilem nazwę pliku przed zapisaniem na dysk. Bez powodzenia - uruchamia się i po naciśnięciu "skanuj" wyłącza się..
 14. Niestety,nie włącza trybu awaryjnego.Mam zainstalowany RollBack RX. Koszmar...nie potrafię wlączyc..
×
×
 • Dodaj nową pozycję...