Skocz do zawartości

ryszard11

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ryszard11

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. @jou300, sfc /scannow nie wykrył nieprawidłowości w rejestrze. Narazie jest wszystko OK. Dzięki..
 2. @jessi, cyt: "Pewnie celowo korzystasz z Yandexu?"...tak,mam kilka przeglądarek i każda oferuje swoje unikalne możliwości.. Problemy być może pojawiły się wraz z zainstalowaniem 2-u VPN-ów.Po deinstalacji kilku aplikacji,jak gdyby kłopoty ustały.. Dzięki Ci za dobre rady..
 3. @jessi, Dzięki...poszło..a oto efekt. FRST.txt Shortcut.txt Addition.txt
 4. Tak zrobiłem - zmienilem nazwę pliku przed zapisaniem na dysk. Bez powodzenia - uruchamia się i po naciśnięciu "skanuj" wyłącza się..
 5. Niestety,nie włącza trybu awaryjnego.Mam zainstalowany RollBack RX. Koszmar...nie potrafię wlączyc..
 6. Dzien dobry, System to Windows 7Pro - 64bit. Próbuję uruchomić FRST64 , tworząc folder na partycji C i umieszczając w nim FRST64.exe Uruchamiam jako administrator - wg. tutorialu . FRST uruchamia się i natychmiast po naciśnięciu "skanuj" wyłącza się : a więc nie mogę dołączyć logów... System od pewnego czasu dziwnie zachowuje się : nie działa aktualizacja , zamykanie systemu trwa długo - ok. 5-7 min. , zrywanie połączenia sieciowego...etc. W pierwszej kolejności proszę o wskazówki jak uruchomić FRST.. Dziękuję za wszelką pomoc.
 7. Dzień dobry, Taki problem powstał : dotychczas logowałem się do sieci poprzez Skype bez problemów. Przed 3-4 dniami nagle pojawił się komunikat: "Skrypty JavaScript wymagane do logowania. W celu zalogowania za pomocą konta Microsoft wymagane jest użycie skryptów JavaScript. Ta przeglądarka sieci Web nie obsługuje skryptów JavaScript albo są one blokowane" Używam Maxtona , Opery , Firefoxa i Chrome. Nic nie przestawiałem w ustawieniach.Antywirus to NOD Internet Security. System to Win7 Pro. Gdzie leży problem ?? Dziękuję za zainteresowanie moim problemem.
 8. Dzieki Zappa za zainteresowaniem tematem i chęcią pomocy-doszedłem do wniosku,że nie ma co "wyważać otwartych drzwi"..po prostu poszukam DVD z Vistą wraz z SP1 i SP2.To chyba najprostsze rozwiązanie. Łączę pozdrowienia.Temat zamykamy.
 9. cod 0x8007000D...nie "2"
 10. Postanowiłem przeinstalować system na moim laptopie. OS to Vista 32bit Home Edition. Po zainstalowaniu robię aktualizację Service Pack 1 , i nie mogę zainstalować tego Pack'a. Ciągle powtarza się błąd 0x8007000D. Bardzo proszę o sugestie , jak ten problem rozwiązać? Dziękuję zainteresowanym osobom w poszukiwaniu rozwiązania.
 11. Mam jeszcze jedno pytanie : czy na powstające błedy w rejestrze /brak Netmana,brak Usługi diagnostyki sieci / może mieć jakiś wpływ router ?
 12. Rozumiem Cię Picasso,masz rację. Jest tu dużo rzeczy których nie chciabym utracić.Zastanowię się jeszcze...Jestem troszkę zmęczony - może powrócimy do tematu.../ podziwiam tylko Twoją wytrwałość i cierpliwość !! Sukcesów Picasso !!
 13. Serdeczne dzięki, za poświecony czas i chęć pomocy. Do problemu może wrócimy--po prostu zastanowię się nad dalszym postępowaniem z systemem. Przywrócenie z poprzedniego roku / RollBack'em /, przeinstalowaniem na nowo lub j.w. czyli podejmiemy próbę naprawy.... Serdecznie pozdrawiam !! PS. Internet raz jest , raz nie ma .Tz. po restarcie jest polączenie, innym razem komunikat : Nie uruchomiono Diagnostyki sieci--i połączenia nie ma. Jedno jest pewne : SYSTEM DZIAŁA NIESTABILNIE.
 14. usunięcie, ponowne skanowanie..i ponownie pusty...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...