Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

Aktualizacje Windows 7 - zablokowane menu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

MaleDoswiadczenie

MaleDoswiadczenie

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów
Witam,

mój problem polega na tym, iż nie mogę zmienić aktualizowania systemu tak, aby tego nie robił.
Wchodzę w Panel Sterowania -> System I Zabezpieczenia -> Windows Update -> Zmień Ustawienia.
Następnie w oknie Aktualizacje ważne powinno się dać rozwinąć tę listę, niestety ja nie mogę tego zrobić i tu jest mój problem.
Czy da się jakoś rozwiązać ten problem bez załączania raportów OTL czy muszę takowy dostarczyć?
PS. mam konto jako administrator

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 29446 postów

Następnie w oknie Aktualizacje ważne powinno się dać rozwinąć tę listę, niestety ja nie mogę tego zrobić i tu jest mój problem.

Czy to oznacza, że przycisk jest zszarzony? Start > w polu szukania wpisz regedit > z prawokliku Uruchom jako Administrator i sprawdź czy masz taki klucz:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate

Jeśli tak, to go skasuj i zresetuj system.

.

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

MaleDoswiadczenie

MaleDoswiadczenie

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów
Tak, przycisk był zszarzony na szczęście po wykonaniu powyższej instrukcji pomogło.

Dziękuję.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych