Skocz do zawartości

Komputer został zablokowany z powodu naruszenia prawa polskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Po wystartowaniu windowsa pojawia mi sie komunikat jak na zdjęciu.Nie moge odpalic zalecanych programów normalnie dlatego musiałem właczyć tryb awaryjny.

Problem pojawił sie po tym jak mój młodszy brat pożyczył ode mnie laptopa podejrzewam iz mogło to miec jakis związek z jego okresem dojrzewania.

Bezmyślnie oraz beznadzoru użyłem Combofixa (dwa razy poniewaz za pierwszym razem nie zapisałem pliku log). Dodatkowo próbowałem wpisywać kod ukash wersje 718 i 13 dowolnych liczb. Sprawdziłem dokładnie nie posiadam na komputerze żadnego z programów wymienionych w poscie "WAŻNE - Oprogramowanie emulujące napędy".

 

Odpalam Gmer klikam szukaj i wszystko idzie niby normalnie ale po pewnym czasie wyskakuje okienko

"Program j2zyrgsd.exe przestał działać.

 

Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia

problemu. System Windows zamknie program i powiadomi

Cie, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie."

 

Uruchomiłem go jeszcze raz (pewnie nie potrzebnie) i to samo

 

Program przestał działać na lokalizacji \Device\HarddiskVolumeShadowCopy2

 

Chciałbym podziekować ludziom takim jak wy którzy bezinteresownie tracą swój czas by pomóc innym w imie wyższej idei. Dzieki wielkie.

combofixlog.txt

post-5490-0-94942900-1341946459_thumb.jpg

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:OTL
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\ComboFix\catchme.sys -- (catchme)
IE - HKLM\..\SearchScopes,DefaultScope = {afdbddaa-5d3f-42ee-b79c-185a7020515b}
IE - HKLM\..\SearchScopes\{afdbddaa-5d3f-42ee-b79c-185a7020515b}: "URL" = http: //search.conduit.com/ResultsExt.aspx?q={searchTerms}&SearchSource=4&ctid=CT2786678
IE - HKU\S-1-5-21-948382155-1787725105-2895485277-1000\..\SearchScopes\{afdbddaa-5d3f-42ee-b79c-185a7020515b}: "URL" = http: //search.conduit.com/ResultsExt.aspx?q={searchTerms}&SearchSource=4&ctid=CT2786678
FF - prefs.js..browser.startup.homepage: "http://search.conduit.com/?ctid=CT2786678&SearchSource=13"
FF - prefs.js..keyword.URL: "http://search.conduit.com/ResultsExt.aspx?ctid=CT2786678&q="
[2012-05-31 19:39:37 | 000,000,000 | ---D | M] (uTorrentBar Community Toolbar) -- C:\Users\hp\AppData\Roaming\mozilla\Firefox\Profiles\e6vc02w7.default\extensions\{bf7380fa-e3b4-4db2-af3e-9d8783a45bfc}
[2011-09-08 16:15:48 | 000,000,863 | ---- | M] () -- C:\Users\hp\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\e6vc02w7.default\searchplugins\conduit.xml
O2 - BHO: (no name) - {7E853D72-626A-48EC-A868-BA8D5E23E045} - No CLSID value found.
O4 - HKU\S-1-5-21-948382155-1787725105-2895485277-1000..\Run: [WSTPager] C:\Users\hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\2710\WSTPager.exe ()
 
:Files
C:\Users\hp\AppData\Roaming\hellomoto
C:\Users\hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\2710
 
:Commands
[emptytemp]

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

2. Wejdź w panel usuwania programów i odinstaluj: uTorrentBar Toolbar / RelevantKnowledge / Pasek narzędzi AOL 5.0

 

3. Uruchom AdwCleaner z opcji Delete

 

4. Uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowe logi z OTL

Odnośnik do komentarza

Pojawł sie problem poniewaz skrypt zadziałał. Ale jak włączyłem adwcleanera z opcji delete to padlo zasilanie i wylaczyl sie komp i teraz zrobiło sie tak ze komputer sie włącza ale jak sie ładuje windows to jest czarne tło pulpitu nie ma żadnych ikonek i tylko kursor widac ale nic pozatym zadnego paska ani nic dodatkowo nie działa alt ctrl del. komputernie reaguje. Pozatym jak probuje wejsc przez tryb awaryjny dzieje sie to samo. Jedyne co mi sie udalo to odpalic dosa i z poziomu dosa odpalic otl którego log zamieszczam.

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
padlo zasilanie i wylaczyl sie komp i teraz zrobiło sie tak ze komputer sie włącza ale jak sie ładuje windows to jest czarne tło pulpitu nie ma żadnych ikonek i tylko kursor widac ale nic pozatym zadnego paska ani nic dodatkowo nie działa alt ctrl del. komputernie reaguje. Pozatym jak probuje wejsc przez tryb awaryjny dzieje sie to samo.

 

To sugeruje uszkodzenie struktury systemu plików. Zbootuj z płyty do WinRE, wybierz Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia.

 

 

Jedyne co mi sie udalo to odpalic dosa i z poziomu dosa odpalic otl którego log zamieszczam.

 

Odpada. Patrz w log co za dziwo powstało, zawartość środowiska zewnętrznego a nie Windows na dysku twardym. OTL ma limitowaną obsługę w środowiskach zewnętrznych, przecież rejestr nie jest montowany ... To tylko OTL zintegrowany na płycie OTLPE wykonuje auto-montaż hive. Zostaw na razie logi, masz poważniejszy problem.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
15.08.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...