Skocz do zawartości

Nie można załadować bibliotek dll dla jądra systemu


qbek50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z komputerem

Przy uruchomieniu windowsa pojawia się napis: Nie można uruchomić systemu Windows z powodu błędu w oprogramowaniu. Zgłoś ten problem jako: załadować wymaganych bibliotek dll dla jądra systemu"

 

Nie wiem co mam zrobić aby windowsa odpalić bo format odpada bo mam ważne dane na dysku :( prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Przy uruchomieniu windowsa pojawia się napis: Nie można uruchomić systemu Windows z powodu błędu w oprogramowaniu. Zgłoś ten problem jako: załadować wymaganych bibliotek dll dla jądra systemu"

 

Opis błędu: KLIK. Podaj: jaka wersja Windows jest zainstalowana (status SP i język edycji) oraz czy masz płytę CD XP (a jeśli, to jaki ma status SP). W zależności od tych danych będę rozważać metodę podmiany plików punktowanych w artykule MS nowymi kopiami o statusie zgodnym z wersją Windows.

Odnośnik do komentarza

Opis błędu: KLIK. Podaj: jaka wersja Windows jest zainstalowana (status SP i język edycji) oraz czy masz płytę CD XP (a jeśli, to jaki ma status SP). W zależności od tych danych będę rozważać metodę podmiany plików punktowanych w artykule MS nowymi kopiami o statusie zgodnym z wersją Windows.

 

 

Win XP Pro PL SP2 , mam płytę

Odnośnik do komentarza

Spróbuj:

 

1. Zastartuj z CD XP do modułu Konsola Odzyskiwania.

 

2. W Konsoli wpisz polecenie MAP i wyszukaj pod jaką literką jest zmapowany napęd CD-ROM.

 

3. Następnie wpisz polecenia ekstrakcji i podmiany plików systemowych:

 

EXPAND X:\i386\NTOSKRNL.EX_ C:\WINDOWS\SYSTEM32

EXPAND X:\i386\NTOSKRNL.EX_ C:\WINDOWS\SYSTEM32\DLLCACHE

EXPAND X:\i386\HAL.DL_ C:\WINDOWS\SYSTEM32

EXPAND X:\i386\HAL.DL_ C:\WINDOWS\SYSTEM32\DLLCACHE

 

Pod X wstawiasz literę pod jaką występuje CD-ROM, dane pobrane z polecenia MAP. Zauważ, że pliki mają na końcu kreskę w nazwie, bo to archiwa spakowane. I gdzie są spacje.

 

4. Wpisz polecenie opuszczenia Konsoli: EXIT

 

I zobaczymy ...

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

witam po dłuższej przerwie. Próbowałem jak mówiłaś ale pisało "odmowa dostępu" - poza tym w konsoli było widać tylko 2 partycje (40 i 90 GB). Mimo że miałem 5 (dysk 250 GB)

Więc na czuja wybrałem inną partycje i zainstalowałem windowsa -> później się okazało że lewego bo orginalnego mam w tym samym opakowaniu. Problem znikł i dziękuję za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...