Skocz do zawartości

Minecraft - Wywala mnie z gry (out of memory) 0 FPS


puszysty

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Gdy odpalam pewną grę o niskich wymaganiach, gram sobie w nią 2 minuty i nagle 0 FPS. Czasami wyskakuje mi out of memory. Jak mi wyskakuje 0 FPS to lookałem sobie na program "monitor systemu" i mam : 1GB wolnej pamięci ram, a moje procesory wariują i oba mają wykorzystanie 100%. Ta gra wykorzystuje jave. Próbowałem zwiększyć ilość danej pamięci ram do tego programu przez formułę:

javaw -Xmx2048m -Xms2048m -jar"C:\Users\Maciek\AppData\Roaming\.minecraft\minecraft.exe

niektuży mówili że w Xmx trzeba wpisać ilość swojego ramu a w Xms ilość jaką chcę przydzielić więc próbowałem jeszcze taką formułę:

javaw -Xmx4096m -Xms2048m -jar"C:\Users\Maciek\AppData\Roaming\.minecraft\minecraft.exe

też nie działa. Wyskakuje na chwilę czarne okienko z jakimiś napisami i odrazu się zamyka (tak szybko że nie da się przeczytać)

Pytanie. Co zrobić żeby gra nie lagowała ? JAK przypisać więcej pamięci ram do niej ? Parametry mojego kompa :

 

Karty graficzne:

-NIVIDA GeForce GTS250

Procesory:

- Intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

- Intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Pamięć ram:

- 4GB

Komputer:

-Komputer z procesorem x86 obsługujący interfejs ACPI

Dodam, że system to - Windows Ultimate 32bit

 

Pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...