Skocz do zawartości

Problem z internetem


McKrecio

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 7 Home Premium sp1 x64

 

-Gra na naszej-klasie się nie otwiera. Strona kończy ładowania na wszystkim oprócz gry. (pierwsza zauważona rzecz)

-Blokuje aktualizacje antywirusa

-Przy wpisaniu w wyszukiwarkę w Operze "antywirus, wirus" blokuje z komunikatem "Połączenie przerwane przez serwer"

-Inne przeglądarki w ogóle nie mają dostępu do internetu (ie, chrome, mozilla) mimo dodania wyjątku/wyłączenia firewalla

-W trybie awaryjnym wszystko działa. Przed skanem kasperskym w operze uruchamiała się gra (przez za wysokie ustawienia wykrywania usunąłem jave, ale w chrome normalnie otwiera).

 

Przywracanie systemu do stanu sprzed 2tyg nie pomogło.

Kaspersky virus removal tool 11.0.0.1245 znalazł 21 zagrożeń (najwyższa czułość) automatycznie usunął. (załączam log)

Malwarebytes 1.61.0.1400 zupełnie nic nie znalazł

Cookies i rejestr czyszczone ccleanerem.

Odzyskiwanie systemu w tym momencie wyłączone.

logkaspersky.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No teraz już zgłupiałem.

Teraz żadna strona się nie otwiera(wp.pl, google.com)

Ping wp.pl - 17ms, google.com-34ms. Tylko przeglądarki nie działają.

Mam jakiś dodatkowy firewall, o którym nie wiem/sam się zainstalował? Firewall windowsa wyłączyłem.

Po numerze ip też się nie łączą przeglądarki, z routerem też się nie łączą (192.168.1.1)

 

Nie mam dowodu, mam przesłankę: na awaryjnym z obsługą sieci wszystko działa.

Czy mógł być to wirus usunięty przez Kaspersky'ego, który pozostawił zmiany w rejestrze które blokują/psują dostęp przeglądarek?

Odnośnik do komentarza

Problem był zanim zainstalowałem Avasta. Symantec się nie uruchamiał, ani nie dał odinstalować, uznałem że praktycznie go nie ma i nic nie zmienia. Myliłem się :)

Odinstalowałem za pomocą http://www.dobreprogramy.pl/Norton-Removal-Tool,Program,Windows,12812.html

Teraz nie ma żadnego blokowania stron, zostało jedynie nie otwieranie się gry.

Aktualizacja opery, flasha i javy nie pomogło.

Pomogło zainstalowanie opery 64bitowej.

To przykre, że nie znalazłem żródła błędu, tylko się zadowoliłem obejściem problemu, ale..

 

Czy na tym forum zbanowano kogoś za głupote?

Do zamknięcia/przeniesienia nie wiem gdzie, chyba do kosza.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...