Skocz do zawartości

Plik "No name" w Panelu Sterowania


mojomr

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze, coś mam pecha ostatnio bo znowu zawitałem z problem :-)

Pojawił mi się w Panelu Sterowania dziwny plik. Niczym nie można go otworzyć, prawoklik pokazuje tylko dwie opcje: Otwórz oraz Utwórz skrót. Szukałem u wujka Google ale podobne tematy nie do końca chyba pasują do mnie, a mianowicie przeszukanie system32 pod kątem plików *.cpl zwraca jakąś potworną ich ilość a nie potrafię do niczego przypasować tego dziwnego z Panelu. Jedyne co mi się przypomina to instalacja trial SODAPDF PRO + OCR > instalacja wersji pełnej SODAPDF Standard > odinstalowanie wszystkiego > instalacja SODAPDF Standard. Wydaje mi się, że zaznaczyłem umieszczenie ikony programu w Panelu podczas którejś instalacji ale teraz już sam nie wiem :confused:

Program SODAPDF Standard mam legal (z plyty Niezbędnika), pełną wersję (pomyślnie zarejstrowany/aktywowany).

Jak ugryźć ten dziwny plik? (jak sprawdzić co to jest i ew. usunąć?)

Nie wiem czy potrzebne jakieś logi, jeśli tak, proszę o podanie z czego (niestety, zapomnijmy o OTL - nie działa) = gdyby z niego, to jakąś alternatywę proszę.

W załączeniu obrazek z Panelu (lewy, górny róg - żeby było wiadomo o co kaman).

 

EDYCJA: znalazłem wątek o podobnym problemie (na "poprzednim" forum). Użyłem ShellObjectEditor - usunął plik, który okazał się pozostałością po odinstalowanym sidebarze. Temat do zamknięcia.

post-1296-0-72346100-1341476628_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...