Skocz do zawartości

Wielokrotne głosowanie na stronie


fear111

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A będzie taka możliwość?

 

A skąd ja mam wiedzieć, jeśli jeszcze nie dane mi było zobaczyć strony. Teraz twierdzi, że nie może połączyć się z bazą MySQL.

 

Usuń ciasteczka i po sprawie.

 

Miażdżąca większość stron z możliwością głosowania ma "nieco" większe zabezpieczenia, niż nadawanie ciasteczek. Oczywiście, zawsze może znaleźć się ktoś, kto napisze stronę tak, że będzie przechowywać hasła plain textem, a aktywne logowanie rozpoznawać po IP (wystarczy, że jedna osoba się zaloguje, a wszyscy za NAT-em mają dostęp do jej konta). Uwierz, znam przynajmniej kilka stron, które wciąż tak działają.

 

Dopóki strona nie zacznie działać, nie ma sensu gdybać.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak: normalnie bym tego nie publikował, bo w końcu to trochę nieuczciwe, ale skoro dotyczy Euro 2012 (nie lubię), języka niemieckiego (przez całe liceum wystrzegałem się jak ognia), a ktoś nie dopilnował takiej pierdoły, to im się należy. Nawiasem, obczaj taki program jak wget, ale już nic więcej nie powiem. :P

 

Aha, to są oczywiście informacje podane w charakterze stricte edukacyjnym i nie odpowiadam za szkody (na przykład dyskwalifikację) nimi wywołane.

Odnośnik do komentarza

Gnu For Windows - WGET

 

http://gnuwin32.sour...ckages/wget.htm

 

Albo wersja instalacyjna, albo są dostąpne binaria, ale w tedy należy pobrać dependencies zip file

Wypakować i biblioteki wkleić do katalogu BIN w Wget. W tedy program jest w PL, ale pojawiają się krzaczki w znakach i do dziś nie doszedłem, jak to poprawić.

 

post-24-0-41455900-1338886150_thumb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...