Skocz do zawartości

Windows XP SP3 - Instalacja japońskich znaków.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam : )

 

Chciałbym zainstalować w systemie obsługę japońskich znaków tak by zamiast czegoś takiego mieć normalne znaki dające się rozczytać:

 

jufs.jpg

 

Ostatnim razem wystarczyło zrobić to z poziomu "Opcji regionalnych i językowych" ponieważ, miałem oryginalny system XP HE.

Niestety klucz zagubiłem, a tym samym stałem się niezdolnym do instalacji zakupionej wersji systemu i nie jest to już takie proste.

Czy da się to zrobić w jakiś inny sposób tak by nie być proszonym o włożenie płyty systemowej do napędu?

 

Mój obecny system to:

 

ihpn.jpg

 

Za każdą formę pomocy dziękuję. : )

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Belfegor niestety właśnie nie. Sality zmusił mnie do formatu systemu, a klucz uległ zatarciu o czym zorientowałem się po fakcie. : /

System jest obecnie kompletnie inny zassany z torrentów ponieważ, komputer był mi niezbędny.

 

Piotreek posiadam oryginalną płytę tylko z tą fakturą może być problem bo nie jestem pewny czy znajdę ją w nawale papierów.

Podejrzewam, że niestety raczej nie.

 

Żeby nie było, że kłamię i chcę wyłudzić obejście proszę oto dowód : )

 

http://screenshooter.net/6955491/lsywwia

Odnośnik do komentarza

Belfegor system jak i komputer ma już tyle lat, że uległo to już zatarciu i nie sposób odczytać klucza.

Metodą prób i błędów może i byłbym w stanie odszukać ten prawidłowy, ale kombinacji jest tyle, że chyba szkoda zachodu.

Jak wrócę do domu w poniedziałek to wstawię zdjęcie jeśli chcecie.

 

Nie ma innej opcji na doinstalowanie tej "nakładki językowej"?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...