Skocz do zawartości

Adobe Flash Player - Błąd przy instalacji


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat założyłeś w nieodpowiednim dziale diagnostyki infekcji (który to dział zresztą ma ścisły regulamin dostarczania danych), moderator przeniósł. Mało danych: nie podane bity systemu (32-bit czy 64-bit), o jaką przeglądarkę (Internet Explorer czy któraś alternatywna), jaki jest powód instalacji Adobe Flash poza oczywistym podejrzeniem że go może kompletnie brak (mam na myśli: czy są jakieś błędy w systemie).

 

Wstępnie: w Panelu sterowania usuń wszystkie ewentualnie widzialne wystąpienia Flash, popraw firmowym deinstalatorem, pobierz ponownie dopasowany do przeglądarki instalator: KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

devilek1314, do uzupełniania wypowiedzi, gdy nikt jeszcze nie odpisał, służy opcja "Edytuj". Posty sklejam.

 

 

generalnie uzywam Chroma a tam flash jest juz wbudowany, ale usunąłem poprzedniego Flasha i nie działa teraz GG....

 

Skoro używasz Google Chrome, to objaśnij mi do jakiej przeglądarki próbowałeś instalować Adobe Flash i po co. Pokaż konfigurację wtyczek Google Chrome która wtyczka Flash jest aktywna. Poza tym, tak, po usunięciu Flash w indywidualnej wersji (inna niż wbudowana w Google Chrome) interfejs GG operujący na Flash przestanie działać i należy ponownie to zainstalować. Mam rozumieć, że instalacja zwraca ten sam błąd co poprzeddnio? Pokaż zrzut ekranu z tego.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...