Skocz do zawartości

Windows Live - Programy nie aktualizują się


kruger

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu nie aktualizują mi się programy z pakietu Windows Live. Pojawia się błąd 0x80040609 oraz 0x80070659. Sprawdzałem na stronie MS ale nic tam nie ma na ten temat. Dodatkowo przestał się też uruchamiać program pocztowy Live Mail.

 

http://img201.images.../7001/winli.jpg

 

Rejestr wyczyszczony przy pomocy Vit Registry Fix (nic to nie dało), próbowałem je naprawić z opcji przy deinstalacji (naprawiały się ok. 8 minut, niby się ponaprawiało ale poprawy brak), chciałem je wreszcie po prostu przeinstalować ale nie da się ich usunąć (pojawia się komunikat że programy zostały odinstalowane tylko że to nieprawda, być może przez to zepsuł się Mail). Więcj pomysłow nie mam, może ktoś już się z czymś takim spotkał..?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
chciałem je wreszcie po prostu przeinstalować ale nie da się ich usunąć (pojawia się komunikat że programy zostały odinstalowane tylko że to nieprawda, być może przez to zepsuł się Mail)

 

Z tego co widzę czyszczenie rejestru zastosowałeś przed próbą usunięcia pakietu Windows Live, to mogło naruszyć zdolności deinstalacyjne. Wypróbuj czy coś zdziała ten diagnostyk MS: KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Sukces :thumbsup: aczkolwiek przez chwilę myślałem że nic już z tego nie będzie. Trzeba było odinstalować kompletnie wszystkie "Live" a było tego ok 30-40 programów (wpisów widocznych w tym narzędziu) i dopiero po odinstalowaniu ostatniego (Windows Live ID Sign) komputer się zrestartował i programy z pakietu można już instalować.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...