Skocz do zawartości

Poser - Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)


kami1lek89

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Opublikowano

Mam pytanie, gdzie Ty właściwie zainstalowałeś Posera? Jaki katalog docelowy wskazałeś (na dysku D?), a jaki proponował program?

 

Może to jest problem tego rodzaju (inny program w przykładzie), post nr #5: KLIK. Czyli mix lokalizacji 32-bit i 64-bit, co powoduje, że system ma problem z ładowaniem właściwych bibliotek.

 

 

.

Opublikowano

Mam partycje C gdzie mam zainstalowany system i partycje D gdzie właśnie zainstalowałem aplikacje, ale program proponował partycje C tylko że nie chce ją zaśmiecać.

Podczas instalowania programu była możliwość doinstalowania plików programu 32-bit ale odznaczyłem.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Przychylam się do pytania a propos POSERA. Mam bardzo podobnie jak kolega. Przy włączeniu exe wyskakuje mi: "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)". Co do uwagi o katalogach, to wersje 32 bitową mam w zwykłych programach files, a 64 w programach files x64.

Extras.Txt

OTL.Txt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...