Skocz do zawartości

System nie uruchamia się - STOP: c000021a


dominiksek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , otóż mam taki problem iż nie potrafię włączyć komputera tzn . Wszystko pięknie idzie do momentu jak jest WINDOWS XP i ten znacznik na dole jedzie i sie ładuje pum pum pum 10 s i blue screen i uruchamia się ponownie i tak cały czas informacja :

 

STOP : c000021a {B

Błąd krytyczny systemu}

Proces systemowy windows Logon Process zakończył się niespodziewanie ze stanem .. 0xc0000135 (0x00000000 0x00000000)

System zostanie zamknięty .

 

A jednak się nie wyłączą , informuje iż mam pirata i nie mam płyty windows , proszę o pilną pomoc , format ostatnia deska ratunku gdyż mam tam bardzo ważne pliki i dokumenty . i proszę o jak najdokładniejsze wyjaśnienia jak naprawić bo jest zielony w tych sprawach .

 

Pozdrawiam .

 

 

Chciałbym podać dokładniejsze informacje no ale jak wspomniałem jestem zielony w tym a nie mam żadnego dostępu żeby przekazać informacja tak więc jestem w środku niczego .

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Programy programami ale co to forum wróżbiarskie? Nie wiemy nawet co to za komp, amiga albo może atari zx ;) stacjonarka, lapek. Jeśli stacjonarka to, napisz co jest w tej budzie (szczegółowo z naciskiem na pełną nazwę zasilacza), oraz:

 

gruntowne czyszczenie (radiatorów procka i grafiki)

reset biosu zworką

podmiana zasilacza

przedmuchanie slotów ramu i grafiki

odpalanie kompa z CD z jakimś distro linuxa live.

 

na razie tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...