Skocz do zawartości

Spowolnienie komputera + czasowe wyłączanie internetu


Crezer

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

 

Problem miałem już od paru dni.

Zaczęło się od tego, że komputer zaczął wolniej się włączać.

Ignorowałem to, bo mówie, mój komputer się pewnie już starzeje.

Lecz od tygodnia, jak gram w jakąś grę przez internet, powiedzmy na pewnym serwerze w Metin2, naglę mnie rozłącza, mówie, usterka pewnie u nich, wchodzę np. na kwejk'a, komixxy, czy inne strony, i nie mogą się połączyć!

Lecz problem znika tak po 5/10minutach.

Mam nadzieję, że wirusów nie ma, ale wiem że Tutaj jest dużo zawodowców znających się na fachu, i chciałbym także mieć na święta "Porządki" w komputerze :)

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Brak oznak infekcji, choć nie podałeś obowiązkowego skanu z GMER. Potencjalni podejrzani dla rozłączania sieci:

 

1. Programy związane z filtrowaniem sieci lub wprowadzające własne interfejsy sieciowe: COMODO Internet Security, Hamachi, Microsoft Virtual PC 2007.

 

2. Przestarzałe sterowniki sieciowe nVidia:

 

DRV - [2006-11-27 17:33:54 | 000,019,968 | ---- | M] (NVIDIA Corporation) [Kernel | On_Demand | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\nvnetbus.sys -- (nvnetbus)

DRV - [2006-11-27 17:33:50 | 000,058,368 | ---- | M] (NVIDIA Corporation) [Kernel | On_Demand | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\NVENETFD.sys -- (NVENETFD)

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...