Skocz do zawartości

Komputer często się zacina, blue screen


ada1503

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem z komputerem, a mianowicie często sie zacina, najczęściej przy włączaniu. czasami, ale bardzo rzadko wyświetla się tekst z który jak wyczytałam, oznacza bootowaniem: "Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key". Komputer włącze i wyłącze z 3 razy i dopiero mogę korzystać . a właśnie włacze się normalnie wszystko działa, wpisze hasło i przechodzę dalej i wtedy wszystko się zacina, niebieskie tło ( blue screen) przez jakąś sekunde i włacza się od nowa . a czasami wszystko dobrze się włacza. Tylko potem podczas zaczyna się … czekam ok 5 min i działa .

Windows Vista

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jaki jest powód zakładania tematu w dziale diagnostyki infekcji (Diagnostyka malware - Centrum bezpieczeństwa > Dział pomocy doraźnej) a nie dziale systemu Vista? I dział ten ma określone zasady: KLIK. Są wymagane raporty z programów OTL + GMER, prezentujące system, bo nikt nie wywróży z fusów zawartości danego systemu.

 

Co do BSOD, do wykonania diagnostyka z punktu 5: KLIK.

 

EDIT: I proszę nie twórz duplikatów tematów na forum, duplikat kasuję, tutejszy temat przenoszę do działu Vista. Zostałeś poproszony o określone dane: wykonanie logów z OTL oraz diagnostyki BSOD przedstawionej w linku.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...