Skocz do zawartości

System zarządzania flotą pojazdów - Problem z logowaniem


ohotak

Rekomendowane odpowiedzi

Aby korzystać z systemu zarządzania flotą pojazdów wymagane są:

System operacyjny: Microsoft Windows XP lub nowszy z rodziny Microsoft Windows

Przeglądarka: Internet Explorer 7+ lub Mozilla Firefox 2+ z dodatkiem Microsoft .NET Framework Assistant 1.3.1

Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1

Microsoft .NET Framework 4.0 Extended

 

System operacyjny jest taki jak trzeba, w explorerze przenosi mnie pięknie do strony logowania, a następnie zawiesza się. Natomiast w Mozilli nie odpala się w ogóle. Próbowałam instalować wymienione w wymaganiach frameworki, ale przy instalacji 3.5 wyskakuje komunikat, że aby włączyć trzeba skorzystać z opcji włącz wyłącz funkcje systemu windows w panelu sterowania. Co robić? Baaardzo proszę o pomoc pzdr

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Aby korzystać z systemu zarządzania flotą pojazdów wymagane są

 

Pokaż stronę domową o którą aplikację chodzi.

 

 

Próbowałam instalować wymienione w wymaganiach frameworki, ale przy instalacji 3.5 wyskakuje komunikat, że aby włączyć trzeba skorzystać z opcji włącz wyłącz funkcje systemu windows w panelu sterowania. Co robić?

 

Instalacja 3.5 nie na miejscu, zbędna. System Windows 7 ma wbudowany .NET Framework 3.5 SP1, dlatego odrzuca próbę nadpisania zewnętrznym instalatorem.

 

 

System operacyjny jest taki jak trzeba, w explorerze przenosi mnie pięknie do strony logowania, a następnie zawiesza się. Natomiast w Mozilli nie odpala się w ogóle.

 

Co to znaczy "nie odpala się w Mozilli", jakiś błąd? Skąd tu wymyśliłaś "problem z Frameworkami", tzn. jakie są podstawy do takich tez poza jak sądzę sugerowaniem się "spisem wymagań"? Może wstępnie to nam pokaż jak wygląda ogólnie system, prezentując raporty z OTL.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

W7 + SP1, a można mieć więcej?

 

Chodzi o stronę: http://webclient.monitoring.pl/

 

Jak chcę odpalić w Mozilli to pojawia się komunikat: uruchom w przegladarce Internet Explorer. Jak Uruchamiam IE to przenosi mnie do okienka logowania i kiedy kliknę na cokolwiek przeglądarka zawiesza się.

 

EDIT:

 

Problem niechcący sie rozwiązał, powyłączałam dodatki, wyłączyłam zapamiętywanie hasła i poszło. Dziwne. Ale nie ważne, bardzo się cieszę ;] pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...