Skocz do zawartości

Problem z przeglądarkami internetowymi


Myszor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien denerwujący problem. Otóż gdy przeglądam pliki, gram wszystko z myszką i klawiaturą jest ok ale gwy włączam jaką kolwiek przeglądarke internetową robi się problem. Mysz i klawiatura nie odpowiadają a system normalnie działa, bo godzina się zmienia i przychodzą wiadomości na GG. Ale na drugim koncie wszystko jest ok w przeglądarkach. Proszę o szybką pomoc. System XP SP3. Mysz i klawiatura są podłączone pod złącza PS2

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Firefox teraz działa normalnie, chrome po włączeniu wywala do pulpitu natychmiastowo a internet explorer nie odpowiada. Całkiem możliwe że jest to spowodowane Esetem. Ale kiedyś jak miałem starszą wersje eseta to było wszystko ok. może ta aktualizacja coś pochrzanił. Ale jak nie Eset to jaki antywirus ??

Odnośnik do komentarza

Wykonałem czynośc Eset uninstallerem i w dalszym ciągniu nic. Brak odpowiedzi w przeglądarkach. Ale najlepsze jest w tym to że to dzieje się na jednym kącie. Na drógim kącie jest wszysto ok. Co teraz mam robic ??

Edit : Ściągłem i zainstalowałem chrome i narazie jest git zobaczymy jak długo. Pobrałem chroma z innego konta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...