Skocz do zawartości

Brak funkcji otwierania


kowal014

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem pierwszy raz na forum i jest to moj pierwszy post ;)

Problem jest taki ze nie mam funkcji otworz[eksploruj tez] np.jesli klikam prawym przyciskiem myszy to wyskakuje mi pierwsze co Wyszukaj tak tez jest jesli klikam 2x LPM wyskakuje okno Wyszukaj

Stało sie tak po usunieciu programu graficznego za pomoca programu Revo Uninstaller i zdaje mi sie ze usunelem jakies pliki rejestru przy okazji...co mam zrobic?Jestem zoltodziobem takze nie krzyczcie ze cos nie dopisalem czy cos ;)

Dodałbym screena lecz nie moge nic zrobic

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Problem jest taki ze nie mam funkcji otworz[eksploruj tez] np.jesli klikam prawym przyciskiem myszy to wyskakuje mi pierwsze co Wyszukaj tak tez jest jesli klikam 2x LPM wyskakuje okno Wyszukaj

 

Uściślij, to się dzieje na wszystkich plikach, folderach i dyskach, czy tylko na określonych elementach (np. wybrane rozszerzenie pliku)?

 

Wstępnie, przerejestruj bibliotekę systemową, czyli w Start > Uruchom > wpisz komendę regsvr32 /i shell32.dll, zresetuj system.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mialem tak ze wszystkie foldery,skroty tak działały jesli probowalem je otworzyc[np.jesli otwieralem folder z Muzyka to zamiast folderu z Muzyka mialem okno Wyszukaj]

Dzisiaj dotyczy to ikony Moj Komputer oraz Moje Dokumenty.Jesli otwieram Moj komputer to wyswietla sie Dodawanie lub usuwanie programow natomiast Moje Dokumenty jak otwieram to wyskakuje Wyszukaj

Pozostałe skroty czy foldery to dzialaja normalnie oprocz funkcji Otworz za pomoca ale to narazie mi nie przeszkadza ;)

 

Co do komendy to wpisalem i nic sie nie pokazało.Tak ma byc?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...