Skocz do zawartości

Niesamowicie powolny system


Huher

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Picasso piszę do Ciebie z ogromną prośba związaną z moim komputerem. Otóż wróciłem po dość długiej podrózy do domu i zastałem komputer w stanie tragiczny. Na komputerze pracuje moja mama ale ona tak naprawdę się nie zna zbytnio no i nie wiem co narobiła ale system się po prostu toczy. Coś niesamowitego jak powoli chodzi dlatego podejrzewam, że możę być to wina jakiejś infekcji albo pościągania lub poprzestawiania czegoś przez rodzicielkę. Proszę Cię o pomoc w ewentualnym usunięciu infekcji i podniesieniu wydajności bo jest tragedia..

Pozdrawiam

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę tutaj żadnych oznak infekcji, do deinstalacji tylko drobny śmieć uTorrent Toolbar, ale nie powinien mieć związku z problemem głównym.

 

 

Coś niesamowitego jak powoli chodzi dlatego podejrzewam, że możę być to wina jakiejś infekcji albo pościągania lub poprzestawiania czegoś przez rodzicielkę.

 

Rzuca się w oczy COMODO Internet Security. Czy sprawdzałeś jego potencjalny wpływ na degradację wydajności? Wstępnie przeprowadź test (choć to tylko cząstkowy), tzn. wyłącz wszystkie mechanizmy rezydentne COMODO + restart systemu. Jest jakaś poprawa? Zaś pełny test to tylko tymczasowa deinstalacja, to jedyna gwarancja zdjęcia wszystkich czynności.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
16.03.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...