Skocz do zawartości

Nieusuwalne pliki w Koszu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy dodałem temat na dobrym miejscu ale jak coś źle będzie prosze o przeniesienie na dobry dział. Wracająć do problemu dziś rano postanowiłem zrobić czyszczenie Combofixem gdy to zrobiłem usunąłem Combofixa oraz jego pliki na dysku "C" o nazwie Qoobox wyskakiwał mi jakiś błąd że jest używany dlatego zignorowałem to i usunąłem przy pomocy "Unlockera" i tu się problem pojawia bo z kosza nie moge usunąć pliku od ComboFixa pisze takie coś "Nie można usunąć folderu Dc122. Odmowa dostępu" ściągnąłem CCleaner ale nie pomogło skanowałem komputer Avaste też zero poparawy nie wiem jak tu usunąć dodam że nie mam żadnych plików ukrytych z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Włącz pokazywanie ukrytych plików w Mój komputer > Narzędzia > Opcje folderów > Widok: zaznacz Pokaż ukryte pliki i foldery + odptaszkuj Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego. Następnie wejdź na dysk C do ukrytego katalogu RECYCLER (to jest prawdziwy folder docelowy Kosza) i popatrz jaką nazwę ma podfolder zaczynający się od S-1-.....

 

2. Start > Uruchom > cmd i wpisz komendę:

 

cacls C:\RECYCLER\S-1-....\Dc122 /E /G Wszyscy:F

 

Oczywiście pod "S-1-...." podstawiasz dokładną nazwę katalogu pobraną w punkcie 1.

 

3. Po wykonaniu wszystkiego opróżniasz Kosz.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
po zrobieniu wszystkiego ukryć spowrotem ukryte pliki ?

 

Według uznania.

 

 

a i czy użyć jeszcze raz ComboFixa tak jak na poradniku ?

 

Pobrać ComboFix na Pulpit i w Start > Uruchom > wkleić dokładnie tę komendę deinstalacji:

 

"C:\Documents and settings\Twoje konto\Pulpit\ComboFix.exe" /uninstall

 

Pod "Twoje konto" wklejasz oczywiście nazwę swojego folderu konta na dysku. Zwróć uwagę gdzie są spacje oraz że ścieżka dostępu jest ujęta przez cudzysłów.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...