Skocz do zawartości

P5N73-AM


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Nie robię sobie jaj. To nie jest żadna prowokacja. Po prostu nie wiem nie znam sie, nigdy tego nie robiłem.

 

Nie potrafie w żaden sposób uruchomić tej płyty (co w tytule). Nie wiem jak podłaczyć przewody od zasilacza. Nic nie działa tylko dioda na płycie się pali.

Jak nie pomożecie - idę jutro do pierwszego lepszego punktu gdzie to uruchomią.

Oj będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Ojoj Belfegorku otwierasz na lapku manual w pdf'ie do płyty i działasz.

 

Nie ze mną takie numery. Mam instrukcję mam też PDFa i nic nie rusza. Żaden wiatrak sie nie kręci, tylko dioda świeci.

Zresztą ja z tych instrukcji i tak niewiele rozumiem. Jak przestawiałem kuchenke elektryczną i musiałem wypiąć płyte grzewczą to zrobiłem fotke i rysunek gdzie i jakie kabelki były wpięte. Przestawiłem podpiąłem i hula do dzisiaj. :lol:

A z kompem nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Czy to stara płyta? Jeżeli tak to w jakim stanie jest bateria od BIOS?

 

Płyta używana, ale działał na niej komp. Podmienilem baterie. Nie wiem jak podłczyć tą małą wtyczke od zasilacza. mam dwie małe wtyczki 4 pin.

Poza tym jest masa przewodów od obudowy do USB głośników takie malutkie czarne wtyczki, jest jakiś powerLED , Reset SW gdzie to wszystko podłaczyć?

Kurcze nic się nie dzieje - tylko dioda na płycie się pali. Zaden wiatrak nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak podłczyć tą małą wtyczke od zasilacza. mam dwie małe wtyczki 4 pin.

 

Podłączasz tylko jedną (obojętnie którą). Druga służy do innych płyt dla innych procesorów.

 

Poza tym jest masa przewodów od obudowy do USB głośników takie malutkie czarne wtyczki, jest jakiś powerLED , Reset SW gdzie to wszystko podłaczyć?

Akurat te wytłuszczone musisz również podłączyć z panelem obudowy bo bez tego nic nie ruszy.

Odnośnik do komentarza

Wiem o Twoich różnych takich. I nie pisz, że tylko w drewnie prawniku. Czy to co w poprawionym moim poście nie jest jasne?

Do postu #11 - tam wpinasz wtyk od wentylatora procka. Nie da się zrobić źle bo ma stosowne wybrzuszenia.

Zobacz ile wtyk ma kabelków (jak 4 to OK - jak 3 to musisz robić zmiany w BIOS).

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza
Wiem o Twoich różnych takich.

 

To nie są moje różne takie...tylko moja praca. Z tego żyję.

W tym gniazdku co podałeś mam wpięty jakiś malutki głosniczek. Tam są dwa rzedy pinów. I ten głosniczek jest wpiety w pierwszy rząd pinow od góry

 

I nie pisz, że tylko w drewnie prawniku.

 

Prawo mnie męczy. Wybitnie męczy. Dawno temu porzuciłem. A DREWNO KOCHAM, I NIGDY KOCHAĆ NIE PRZESTANĘ

 

A komputera nigdy nie składałem i pewnie nie złoze bo dla mnie to wszystko jest obce.

 

a tu masz próbkę możliwości Belfegora, bo mnie trochę wkurzyłeś......ale tylko trochę

post-15-0-14699800-1327772132_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...