Skocz do zawartości

Problemy z podświetleniami


Bartusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem z podswietleniami ekranu w komputerze. To było tak komputer został zalany była awaria w komputerze. Komputer był oddany do serwisu stwierdzono ze to płytka główna sie spaliła czy cuś, w każdym razie płyta głowna była do niczego. Zrobiono mi komputer przywieziono do domu ja podziękowałem zaplaciłem grrube pieniądze koło tysiąca złotych za płytke i naprawe. Po odpaleniu kompa wszystko było git. Postanowiłem sobie obejrzec film na komputerze. Podczas seansu wyłączyły się podświetlenia, musiałem wyłączyć komputer i włączyć. Często podświetlenia zawodzą. Skąd wiem ze to wada podswietlenia ? Ponieważ gdy wygasną biore latareczke swiece na ekran to wszystko widać. Nie wiem co robić pomocy. Pozdrawiam. DZIĘKI,.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

czyli nikt moim postem się nie zajął przez dłuższy czas. to forum jest beznadziejne pod tym pozorem ze działa na nim tylko jeden uzytkownik picasso ona robi wszystko a reszta moderatorzy nic nie robią i picasso nie ma czasu na odpowiedzienie mi na pytanie. czy tamto forum na którym picasso pracowałaś jest czynne? bo jest pewnie lepsze niz to :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nawet z tamtego forum nie pamiętam aby @picasso pomagała w kwestiach sprzętowych, coś ci cię zdrowo pokiełbasiło.

to forum jest beznadziejne pod tym pozorem ze działa na nim tylko jeden uzytkownik picasso
możesz przetłumaczyć to zdanie na polski? Masz totalny brak znajomości znaczenia (trudniejszych jak widzę dla ciebie) określeń.

I w końcu czego oczekujesz, że ktoś przyjedzie do ciebie i będzie ci tą latareczka podświetlał ekran za friko? Słowo klucz "inwerter".

Odnośnik do komentarza

Możesz sprecyzować nieco co rozumiesz pod pojęciem komputer? Etymologia tego słowa jest dosyć obszerna a nikt na tym forum wróżbitą raczej nie jest. No chyba że mamy szczęście i Pan Maciej założył konto. Gwoli ścisłości wyciąg z wikipedii:

 

Komputer (z ang. computer od łac. computare - liczyć, sumować; dawne nazwy używane w Polsce: mózg elektronowy, elektroniczna maszyna cyfrowa, maszyna matematyczna) - maszyna elektroniczna przeznaczona do przetwarzania informacji, które da się zapisać w formie ciągu cyfr albo sygnału ciągłego.

 

Zrobiono mi komputer przywieziono do domu ja podziękowałem zaplaciłem grrube pieniądze koło tysiąca złotych za płytke i naprawe.

 

A no widzisz. A nie wpadłeś tak czasem na to, że jeżeli ktoś podjął Ci się naprawy tego sprzętu to bardzo możliwe, że to właśnie ten ktoś jest winowajcą Twojego problemu? Więc może należy najpierw tam poszukać pomocy a nie wpadać na forum jak za przeproszeniem perszing i wręcz żądać pomocy od jego użytkowników, najlepiej takiej udzielonej "na wczoraj", bo Ty masz problem?

 

Jak już postanowisz zgłosić problem do prawdopodobnego źródła jego wystąpienia to proponuje uwzględnić fakt, że w weekend i dni wolne raczej nikt nie pracuje więc nie zirytuj się tym za bardzo.

 

Odpisało Ci dwoje bądź co bądź bardzo profesjonalnych użytkowników a forma ich odpowiedzi mogła wyglądać inaczej gdybyś chociaż zastosował sie do podwieszonych tematów i napisał coś z odrobiną pokory. A tak, no cóż chyba pozostaje Ci latareczka.

Edytowane przez picasso
16.03.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...