Skocz do zawartości

Zawieszenie komputera po kilku sekundach


Asia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Mam problem z laptopem, rodzina coś nakombinowała dokładnie nie wiem co.

Po włączeniu komputera niby wszystko działa ale jak wejdzie się w Mój Komputer, przeglądarkę muli strasznie i po kilku sekundach totalna zawiecha znikają napisy z ikon z pulpitu, menu start częściowo znika. Skanowanie logów zostało zrobione z trybu awaryjnego gdyż z normalnego poziomu nie dałoby rady bo wyskakuje też informacja: "Z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. Skojarz odpowiedni program, używając aplety Opcje folderów w Panelu sterowania" (Do panelu nie ma szan żeby wejść bo się zawiesi) . Nie idzie też wyłączyć komputera poprzez zamknij system: "Nie masz uprawnień do zamykania tego komputera".

 

Dziękuje za pomoc :)

 

GMER: http://wklej.org/id/354069/

 

 

 

Edit:

 

Ogólnie chyba po przejechaniu jakimiś starymi programami których zawsze używam infekcja została usunięta ale pozostał problem z: "Z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. Skojarz odpowiedni program, używając aplety Opcje folderów w Panelu sterowania" przy każdej aplikacji. Jeśli jeszcze system nie do końca się załaduje to idzie otwierać aplikacje ale po załadowaniu blokuje się, system chodzi ale nic nie idzie otworzyć.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
"Z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. Skojarz odpowiedni program, używając aplety Opcje folderów w Panelu sterowania"

 

nie mogę znaleźć bezpośredniego linku, do exefix'a, ale można inaczej..

 

skopiuj to co niżej:

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.exe\shell\open\command]

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\secfile\shell\open\command]

[-HKEY_CLASSES_ROOT\.exe\shell\open\command]

[HKEY_CLASSES_ROOT\.exe]
@="exefile"
"Content Type"="application/x-msdownload"

[-HKEY_CLASSES_ROOT\secfile]

 

i zapisz jako exefix.reg

 

mając już taki plik kliknij dwa razy, albo prawym = scal.

 

Powinno pomóc, nie wiem, czy nie jest konieczne przy tym ponowne uruchomienie komputera.

Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...