Skocz do zawartości

Office 2007 - Word sypie się podczas zapisywania


Walkerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Chcę zapisać plik Worda 2007, przy którym niesamowicie się napracowałem, ale niestety ten zawiesza się i wyłącza, bez zapisania, a kolejno tylko mogę odzyskiwać te pliki. Niestety ich nie mogę zapisać, nawet jak stworze nowy plik docx. Zależy mi na tym, żeby wszystko było w formacie docx i żebym mógł znowu pracować normalnie w wordzie.

 

EDIT:

Podgląd zdarzeń:

ID: 0, Application Name: Microsoft Office Word, Application Version: 12.0.6612.1000, Microsoft Office Version: 12.0.6612.1000. This session lasted 59 seconds with 0 seconds of active time. This session ended with a crash.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Oczywiście wszystko legalne oryginalny windows, oryginalny office 2007, problem zaczął się o 19:09. Od około 14 pracuje nad dokumentem, zapisywałem go w trakcie itd. Dodam, że w międzyczasie instalowałem Octave i GUIOctave, ale w pierwszej kolejności chciałbym rozwiązać to mniej brutalnie.

 

Niestety nie mam dostępu obecnie do płyty z instalatorem, gdyż jest oddalona ode mnie na 150 km.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...