Skocz do zawartości

Darmowy keylogger na Linuxa Mint /katya/


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczolem pisac ten post sam szukalem odpowiedzi na wyzej zadane pytanie. Znalazlem wiele freeware ale wszystkie mialy jedna wspolna ceche, natchmiast po inicjalizacji 'bardzo" chcialy sie laczyc z

Siecia. Nie bardzo rozumiem po co? Albo moze za bardzo?! Dlatego pytam bardziej doswiadczonych, czy nie maja jakiegos darmowego keyloggera? sprawdzonego pod wzgledem dyskrecji. W przeciwnym razie pozostanie mi zablokowanie keyloggera na firewallu. Pozdrawiam. Kaczakkkk

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czego?!

Ale upewnię się: szukasz programu do przechwytywania sygnału wciskanych klawiszy w sposób niewidoczny dla użytkownika, który będzie Ci wysyłał informacje o tym? Jeśli tak, to interesuje Cię malware, z którym tutaj walczymy, więc Twoja prośba nie zostanie oczywiście spełniona.

 

Nie rozumiem emocji. to jest tylko narzedzie - w zyciu nie ma podzialu na biale i czarne. czasami myslisz, i masz nadzieje ze cos jest biale a tymczasem jest inaczej. Przeciez tego jest mnostwo w sieci - nie udawajmy, ze jest inaczej. Czy kara za zaufanie musi byc koniecznie zawod? Dlaczego nie mozna byc madrzejszym PRZED szkoda? Czy jestesmy skazani na "madry Polak po szkodzie?" -- nie mozna tego zmienic? Dla mnie to nie jest malware - to srodek bezpieczenstwa.

Odnośnik do komentarza

@kaczakkkk

Widzę, że się rozwijasz :lol: . Zarejestruj się na http://haker.com.pl/index.php i zadaj pytanie w dziale "Keyloggery" :lol: . Tam są łebscy" spece" :lol: .

 

Rozwijam sie bo musze, jak widzisz z wiekszosci moich postow wynika potrzeba maksymalnego zabezpieczenia komputera pod wzgledem prywatnosci, anonimowosci i bezpieczenstwa mojego interesu. Co w tym zlego?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...