Skocz do zawartości

A4Tech X6-90D - co(ś) blokuje setup sterowników


Oniryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam,

Podstawowa sprawa to strona producenta myszy!!! Nawet nie podałeś co to za mysz..przepraszam ale moje trzecie oko ma zapalenie spojówki i nie widzi wyraźnie co leży na twoim czarnym biurku!!

@Z fusów widzę iż pewnie mysz ma sterowniki 32-bitowe a zapewne przydały by się 64-bitowe.

Ty siebie czasem czytasz?

model mychy jest w tytule a poza tym na CD są sterowniki zarówno 32 jak i 64 :mellow:

Odnośnik do komentarza

Ty siebie czasem czytasz?

model mychy jest w tytule a poza tym na CD są sterowniki zarówno 32 jak i 64 :mellow:

Uuups :P przepraszać :P nie doczytałem tematu :o :o :o . Możesz rozwinąć :) temat coś mi blokuje instalację?? Znaczy błąd jakiś czy po prostu się wyłącza etc??

Osobiście mam zestaw MS 5000 cos tam z myszą i klawa na WI-FI i do ustawiania jej przycisków mam osobny program (Intelli Mouse) ze strony MS.

Odnośnik do komentarza

po prostu żaden setup się nie włącza

nawet jak ręcznie kliknę setup z katalogu x64 to nic się nie dzieje

Tu masz http://www.a4tech.co...?cmodnum=X6-90D

I taką małą smieszną instrukcję ze strony :) Zobacz czy ruszy.

Instruction on How to download and install the driver properly :

1 ) Press Download button to download the desired driver .

2 ) Save it somewhere where you will remember after download . We recommend that you save it on your desktop , so it will be easy to find .

3 ) After successfully downloading the driver , do not open the driver file until you make sure the following has completed : ***REMOVE / UNINSTALL any original mouse driver from the PC . ( If you forgot to do this part , your driver may not be able to install correctly and successfully later )

4 ) After the original mouse driver has been removed , open the downloaded file .

5 ) Follow the on-screen instructions .

6 ) When it's successfully installed , please restart your computer .

7 ) After you have restarted the computer , you will see on the bottom right corner of the taskbar a mouse icon . This means you have installed the driver successfully .

A i klikaj setup z głównego katalogu Vista x64 drivers!! nie z X64

Odnośnik do komentarza

No to podaj co jest na BSOD-dzie. Gdzieś tu w przyklejonych tematach jest jak analizować BSOD-a jak znajdę wkleję linka.

Mam https://www.fixitpc.pl/forum-7/announcement-4-zakladanie-tematu-pomocne-raporty-i-informacje/ Samoczynne restarty windows. Jak byś mógł załączyć pliki *. DMP które są w systemie.(Oczywiście skopiuj je i skompresuja potem wrzuć na jakiś speedyshare czy cuś. ;)))

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...