Skocz do zawartości

Problem: Sterownik wifi


Adriano2747

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem, a właściwie moja znajoma. Chodzi o laptopa Compal (http://vbi.katalog-notebookow.pl/notebook/vbi-compal-hel80/)

Ma ona zainstalowany niedawno system XP Home SP3

Problem wystąpił wczoraj, a mianowicie podczas przeglądania internetu strony przestały się ładować. Ikona połączeń sieciowych wskazywała że wszystko jest ok, ale po chwili pojawił się komunikat

 

"Oprogramowanie intel proset/wireless w wersji 10.1.1.3 nie obsługuje sterownika urzadzenia intel PRO/Wireless 3945ABG network connection w wersji 13.4.0.139.

 

zaktualizuj sterownik do jednej z nastepujacych wersji:

10.0.0.X;10.1.0.X;10.1.1.X

 

lub zaktualizuj oprogramowanie intel proset/wireless do jednej z nastepujacych wersji:

12.0.0.X;. "

 

 

Chodzi o to że blokuje to całkowicie dostęp do internetu nie ma jak zaktualizować sterownika. Były instalowane oryginalne sterowniki jeszcze raz z płyty + ten program proset wireless tak jak było przy stawianiu systemu nic nie pomogło cały czas ten komunikat. Znajoma mieszka na wsi nie mam jak dojechać i nie ma innego komp. żeby mogła pobrać cokolwiek

 

Moje pytanie co na to poradzić skoro wyskoczyło nagle do tej pory wszystko ok nic nie było instalowane ani usuwane. Instalacja oryginalnych sterów też nie pomogła co jeszcze można zrobić ??

post-1821-0-39861600-1321123621_thumb.jpg

post-1821-0-23461200-1321123629_thumb.jpg

post-1821-0-54538700-1321123636_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dziwne, bardzo dziwne.

Jesteś pewien, że nie było literówki w nazwie usługi?

 

No nic, niech kliknie Windows + R, wpisze services.msc i znajdzie usługę Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej. Z jej właściwości ustawi typ uruchomienia na automatyczny i ją uruchomi (na dole przycisk). Dla pewności proponuję zrestartować komputer i sprawdzić, czy sieć działa - możliwe, że będzie musiała skonfigurować sieć ponownie przez kreatorek Windowsa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...