Skocz do zawartości

Przycinki dźwięku i obrazu - 0% użycia procesora


Wzl23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam bardzo duży problem, który zaczął występować dziś rano. Chodzi o to, że dźwięk i obraz się przycinają. Z głośnika słychać "grrrrrr", a obraz robi stop klatkę.

Dziwne, bo nigdy nic takiego czegoś nie miałem.

 

Logi z OTL'a :

 

Extras.txt :

http://wklej.org/id/612717/

 

OTL.txt :

http://wklej.org/id/612718/

 

Nie mam pojęcia co może być przyczyną... Dysk SATA czyli przełączenie na PIO nie wchodzi w grę... Mam nadzieje, że pomożecie mi rozwiązać problem.

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dysk SATA czyli przełączenie na PIO nie wchodzi w grę...

Tego nie był bym taki pewny, bo to chyba jeszcze zależy od trybu SATA, a domyślnie jest to zazwyczaj IDE.

Sterownik dźwięku próbowałeś reinstalować? W ogóle co ta za karta dźwiękowa (o ile zewnętrzna) lub płyta główna? Jesteś pewien, że dźwięk nie dochodzi (również) z innego źródła np. z zasilacza?

 

BTW

Mógłbyś (przeedytować) zlikwidować ozdobniki w pierwszym poście, żeby linki były klikalne? Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Tak. "Dysk" wygląda OK. Natomiast nie mam pojęcia do czego można byłoby się przyczepić w kwestii problemu. Tak naprawdę to nie ma żadnego punktu odniesienia (chipset płyty głównej i karty dźwiękowej). "Sterowniki mam najnowsze (aktualizowane 3 dni temu)." - rozumiem, że chodzi o stery grafiki i chipsetu? Ale czy również karty dźwiękowej?

Proponuję na początek wyłączyć integrę w BIOS-ie lub w menedżerze urządzeń. Restart. I sprawdzić czy obraz będzie się ciął.

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam bardzo duży problem, który zaczął występować dziś rano. Chodzi o to, że dźwięk i obraz się przycinają. Z głośnika słychać "grrrrrr", a obraz robi stop klatkę.

Swietnie napisane. Wszystko do giagnozy - czysto i ladnie

- specyfikacja PC to podstawa - czytaj zasady dzialu

- kiedy sie przycinaja, przy jakich aplikacjach, czy stop klatka puszcza np. po ALT/CTRL/DEL - wszystkie objawy

- moze tylko w czasie gry - to przegrzewanie sie GPU odpowiada najczesciej jak innych problemow nie ma itd.. itp...

- mysl czlowieku jak zaczynasz temat bo wrozymy jak zwykle

 

TEMPERATURY JAKIE ma to cos , bo na razie nie wiemy CO?

Odnośnik do komentarza

Specyfikacja :

 

specyfikacja.png

 

Kiedy występują ścinki - podczas pisania, słuchania muzyki, oglądania filmów, grania, przeglądania stron - krótko mówiąc cały czas...

 

Nawet gdy CTRL+ALT+DEL jest włączony to dalej występują ścinki... Ogólna temperatura komputera nie przekracza nawet 30°C...

 

Temp. karty graficznej - 48°C.

 

Coś jeszcze potrzebne ?

Odnośnik do komentarza

@Wzl23 - nie wiem czym robiłeś raport ale pewnie zabytkiem pt. Everest, tak to jest zabytek, teraz używa się czegoś innego poczytaj post nr. 2 z tego tematu: http://www.fixitpc.p...rmacje-podawac/ i przedstaw porządny raport sprzętowy.

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...