Skocz do zawartości

Problem z programami i rozszerzeniami .dll i innymi plikami


matush555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Mam problem z komputerem młodszego brata, a mianowicie komputer nie uruchamiał się nawet w trybie awaryjnym był problem z plikiem shell32.dll wiec usunąłem stary i zastąpiłem go nowym z płyty instalacyjnej. Lecz dalej był błąd. Teraz nie jestem w stanie powiedzieć jakiego typu ani podać dokładny kod bsod'a Musiałem iść do pracy wiec zostawiłem to po powrocie zastałem zainstalowany nowy system z błędami i ComboFix'em na pulpicie.

 

Załączniki:

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat zmieni dział. W raportach nie widać żadnych wpisów infekcji, to raczej spodziewane po "zainstalowaniu nowego systemu" (o ile dobrze rozumiem to działanie). W Dzienniku zdarzeń jedynie przykuwa uwagę ten błąd:

 

Error - 2011-09-28 09:31:07 | Computer Name = USER-D4147AF310 | Source = Ntfs | ID = 262199

Description = Struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie do użytku.

Uruchom narzędzie chkdsk na woluminie C:.

 

po powrocie zastałem zainstalowany nowy system z błędami i ComboFix'em na pulpicie

 

Uściślij jaki jest aktualnie problem w nowym systemie (i jaką metodą nowy system stawiano = nakładka reperacyjna czy przez format + instalacja)?

Jakie podstawy są tu do zakładania tematu w dziale diagnostyki infekcji?

Pokaż co robił ComboFix, bo on nie tylko "jest na Pulpicie", ale go uruchomiono (są ewidentne ślady w raportach). C:\ComboFix.txt do pokazania.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Pachnie problemem sprzętowym, gdyż system jest po formacie i nie może wejść w żaden tryb, nawet redukowany awaryjny. Temat przenoszę wstępnie do działu Hardware. Dział ten wymaga podania określonych danych KLIK, ale ze względu na brak dostępu do systemu raporty z programów do ominięcia, dostarcz tyle ile wiesz o sprzęcie.

 

Wstępny punkt zaczepienia, jak wyszczególniłam w Dzienniku zdarzeń był odnotowany "błąd uszkodzonej struktury systemu plików", co nasuwa diagnostykę via MHDD.

 

 

.

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...