Skocz do zawartości

New Win 32, brak uzyskania dostępu do OTL i HijackThis


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy piszę tak jak powinno być, ponieważ się na tym nie znam i mam nadzieję, że administrator mnie nie wyloguje, tylko dokładnie pouczy co mam zrobić żeby było OK.

 

Mój problem, mam prawdopodobnie wirusa New Win 32, według różnych forów próbowałam programów HijacKThis OTL, niestety po zainstalowaniu mam komunikat System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.

Mój system

Windows Vista Home Premium

service Pack 2

32-bitowy

 

Błagam o pomoc

 

Violinek

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Już zrobiłam z OTL.com oraz .SCR i nie mam logów. Po uruchomieniu jeszcze raz mam komunikat System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu. Później Ten odnośnik wymaga otwarcie przez inną aplikację wybierz?

Błagam ratunku

 

Witam,

udało się z Security Check

 

:Cytuję

 

Results of screen317's Security Check version 0.99.18

Windows Vista Service Pack 2 (UAC is disabled!)

Internet Explorer 8

``````````````````````````````

Antivirus/Firewall Check:

WMI entry may not exist for antivirus; attempting automatic update.

```````````````````````````````

Anti-malware/Other Utilities Check:

HijackThis 2.0.2

Java 6 Update 26

Adobe Flash Player 10.3.181.34

````````````````````````````````

Process Check:

objlist.exe by Laurent

``````````End of Log````````````

Odnośnik do komentarza

Witam,

bardzo proszę mi powiedzieć, gdzie się dowiem jak się robi log z poziomu trybu awaryjnego.

Pozdrawiam

 

Witam,

doczytałam zrobiłam F8 i tryb awaryjny niestety znowu jest napis przy każdym OTL pokazuje się komunikat System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu, i co teraz? Czy jest ktoś w stanie mi pomóc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

zrobiłam wszystko dokładnie i niestety znowu ten sam wpis System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu, .

Jeszcze przed Pana informacją zainstalowałam mbam-setup-1.51.1.800exe. I znalazł JS:Pdafka-gen[Exp]

Pozdrawiam

 

Jeszcze jedno po uruchomieniu był wpis

 

 

hpqtra08.exe-Błąd aplikacji

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000005).Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację

Odnośnik do komentarza

Zarówno pierwsza nazwa wykrytego zagrożenia (New Win 32) jak i objawy wskazują na wirusa w plikach wykonywalnych. Proszę na cudzym komputerze (nie tym poszkodowanym który tu oglądamy) pobrać i zgrać na płytę Kaspersky Rescue Disk, a następnie z tej płyty przeskanować system podejrzany o aktywność wirusową.

 

 

PS. Landuss Microsoft się wycofał z komendy secedit na platformach Vista i 7 (KB313222),

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Witam, zrobiłam doszło do 8% i dysk się wysunął, zrobiłam jeszcze raz, ale przeczytałam, ze mam wirus P2P-Worm.Win 32 Palevo.aedf

 

Nie wiem czy dobrze rozumiem: czy drugi skan został w pełni ukończony i czy to był tylko jeden wynik i został usunięty skanerem? A z Kasperskiego można zapisać raport na dysku twardym, więc zamiast pojedynczo przepisywać mi z ekranu po prostu wyniki zapisz do pliku raportu i pokaż po ukończeniu prac. Z tym że: skanowanie wszystkich dysków musi być ukończone, co mi się z opisu nie wydaje takie pewne ....

Odnośnik do komentarza

violinek proszę nie wysyłaj do mnie prywatnych wiadomości z tym samym tekstem co tu w temacie. Temat prowadzimy w sposób publiczny i jest oczekiwane, że dyskusja tu jest zlokalizowana, bez powtarzania tego samego na PW. I moje PW służy do załatwienia innych spraw a nie prowadzenia tematów technicznych...

 

 

Program sam się zamknął, dlatego uruchomiłam jeszcze raz i doszedł do 8% i to samo, nie było możliwości zapisania

 

Coś tu się nie zgadza. Skoro jest problem niemożności ukończenia skanu, to wypróbuj skanowanie spod Windows, czyli: start w Trybie awaryjnym i uruchomienie skanera Kaspersky Virus Removal Tool.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
8.09.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...