Skocz do zawartości

ISO - prośba o kompendium


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem - jest mnostwo materialu na ten temat w Internecie, i kazdy moze znalezc co potrzebuje. Natomiast nigdzie nie znalazlem: czytelnego, obszernego, profesjonalnego zestawienia mozliwych operacji zwiazanych z ISO, ktore mogloby wygladac np tak:

ISO /kompendium/

1 - Tworzenie obrazow ISO:

- program: UltraISO- kroki:

-

; Nero - kroki

-

: Alcohol - kroki

-

: inne:

2 - Tworzenie obrazow zabezpieczonych plyt CD/DVD: schemat instruowania j/w.

3 - Wypalanie obrazow plyt z dysku twardego: schemat instruowania j/w

4 - Obrazy ISO a wirtualne napedy: schemat instruowania j/w

5 - Modyfikacje zawartosci obrazow ISO: schemat instruowania j/w

6 - Wszystkie inne uzyteczne/wazne operacje na ISO, ktorych nie podalem.

 

Tak sporzadzone zestawienie bedzie wspaniala pomoca dla wszystkich ktorzy maja czastkowa wiedze o obrazach plyt ISO, i czesto w poszukiwaniu jednej informacji

marnuja czas otwierajac dziesiatki zbednych stron www.

Ja oczywiscie tez bede pierwszym ktory z wdziecznoscia bedzie korzystal z sporzadzonego profesjonalnie" kompendium ISO by fixitpc.pl "

Znakomitym wzorem jest tutaj, umieszczone w "materialach autorskich serwisu" sporzadzony przez DawidS28 tutorial "Kontrolowanie prezentacji stron WWW"

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ogromnie bym chcial miec swoj wspoludzial w tak doborowym towarzystwie, ale jestem realista, entuzjasta, samoukiem i mimo, ze szybko ide do przodu to nie daje gwarancji jakosci mojej pracy jaka WY dajecie. Wiem, jak wazna jest absolutnie pewna, sprawdzona informacja podana na forum, przeciez to oznacza wiarygodnosc i opinie jaka sie za ty ciagnie. Musze jeszcze duzo popracowac. Moze kiedys w przyszlosci. Tymczasem podrzucam pomysly, ktore z pozycji zwyklego uzytkownika jak sadze maja sens, mysle, ze jezeli materialy na forum beda atrakcyjne dla uzytkownikow, to popularnosc forum rosnie i tym lepiej dla wszystkich. Samonapedzajaca sie maszynka w pozytywnym sensie tego znaczenia. Pozdrawiam i bede z niecierpliwoscia czekal na wyniki Twojej pracy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...