Skocz do zawartości

Zwiechy komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Komputer dziwnie sie zachowuje, np jak korzystam z opery to nagle zawiesza sie na 3-4 sekundy a pozniej jest spokoj przez jakis czas i znowu. W process explorer znalazlem ze to proces Interrupts najwiecej obciaza procesor, wiec nie wiem czy to wina jakis sterownikow czy moze wirusa, prosze o spr logow.

GMERa nie moge użyć bo mam zainstalowanego DAEMONa a to nie moj pc.

http://wklej.org/id/558653/

http://wklej.org/id/558654/

 

Results of screen317's Security Check version 0.99.17

Windows XP Service Pack 3

Internet Explorer 8

``````````````````````````````

Antivirus/Firewall Check:

Norton AntiVirus

Antivirus up to date!

```````````````````````````````

Anti-malware/Other Utilities Check:

Malwarebytes' Anti-Malware

HijackThis 2.0.2

TuneUp Utilities 2011

TuneUp Utilities Language Pack (pl-PL)

Java 6 Update 26

Adobe Flash Player 10.3.181.26

Mozilla Firefox (x86 pl..)

````````````````````````````````

Process Check:

objlist.exe by Laurent

Norton ccSvcHst.exe

``````````End of Log````````````

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę nic od infekcji, tylko że GMER nie sprawdzony:

 

 

GMERa nie moge użyć bo mam zainstalowanego DAEMONa a to nie moj pc.

 

Pod ten przypadek nadaje się metoda numer dwa, czyli użycie Defogger, który tylko wyłączy tymczasowo komponenty, a po diagnostyce możesz użyć go ponownie do ich włączenia.

 

 

Komputer dziwnie sie zachowuje, np jak korzystam z opery to nagle zawiesza sie na 3-4 sekundy a pozniej jest spokoj przez jakis czas i znowu. W process explorer znalazlem ze to proces Interrupts najwiecej obciaza procesor, wiec nie wiem czy to wina jakis sterownikow czy moze wirusa

 

Cóż, póki co najmocniejszy podejrzany to Norton, bogata kolekcja sterowników. Ale skoro to nie Twój system (implikujesz powyżej, że manipulacje z software nie wchodzą w grę), to tego chyba nie sprawdzisz, gdyż sprawdzanie polega na testowej deinstalacji tego typu oprogramowania. Tylko deinstalacja wstrzymuje wszystkie aktywności sterowników. Wyłączanie dostępne użytkownikowi to na pół gwizdka i to niewiarygodna metoda.

 

PS. Natomiast możesz usunąć Akamai NetSession Interface. To zbędnik, downloader wchodzący z instalacją określonego oprogramowania (np. Adobe) i nic tu nie zostanie naruszone.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
12.08.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...