Skocz do zawartości

WinMend - utrata danych?


Rekomendowane odpowiedzi

Chwila nieuwagi i klopot. Archiwizowalem stare dokumenty na okreslonym folderze X a nastepnie ukrywalem je przy pomocy programu WinMend. Dysk sie zapelnil i zaszla potrzeba przeniesienia danych na wiekszy wolumen. Co tez uczynilem - zapominajac uwidocznic wszystkie dokumenty w ukrytym folderze X. Po przeniesieniu na wiekszy dysk WinMend: a/ nie pyta o haslo, b/ nie widzi folderu X z ukryta dokumentacja. Czy to oznacza utrate wszystkich danych zawartych na folderze X? Czy to mozna jeszcze jakos naprawic? Ukrywane dane sluzyly mi do analiz i byly potrzebne zawodowo.Pomozcie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W takiej sytuacji ja widzę tu kontakt z supportem wg tych kroków z FAQ: KLIK.

Dzisiaj wykonuje wszystkie wskazane kroki i "copy the string the strings appear in the textbox and your answer to the questions and send it to us: support@winmend.com ". Zobaczymy jakie beda rezultaty, tymczasem dziekuje za nadzieje.

 

No niesteety mam jasnosc. Po rozpakowaniu FindData.zip i uruchomieniu program nie znalazl zadnych danych do odzyskania. Domyslam sie, ze CC Cleaner, ktory autmatycznie czysci kompa przy starcie systemu, wymiotl te dane. Nauka jest niestety czasem bardzo droga. Dziekuje Picasso.

Odnośnik do komentarza
No niesteety mam jasnosc. Po rozpakowaniu FindData.zip i uruchomieniu program nie znalazl zadnych danych do odzyskania.

 

Ja tylko się upewnię, gdyż mówiłeś: "Dysk sie zapelnil i zaszla potrzeba przeniesienia danych na wiekszy wolumen". Wskazałeś w FindData pierwotny wolumin czy ten na który przenosiłeś? Jeśli pierwotny nie był wskazywany, to go spróbuj w FindData nacelować.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko się upewnię, gdyż mówiłeś: "Dysk sie zapelnil i zaszla potrzeba przeniesienia danych na wiekszy wolumen". Wskazałeś w FindData pierwotny wolumin czy ten na który przenosiłeś? Jeśli pierwotny nie był wskazywany, to go spróbuj w FindData nacelować.

Wskazalem na "wtorny" dysk, nie na "pierwotny" Wychodzilem z zalozenia, ze niezaleznie od narzuconego przez WinMend Hide Folder atrubutu "ukryty" sa one dla WinMend widoczne i dlatego zostaly przeniesione, niestety dodatkowo sformatowalem dodatkowo pierwotny dysk, ale na szczescie do tej pory jeszcze go nie nadpisalem..Jak odwrocic format? Na ktorym dysku moga teraz byc te pliki? Lamiglowka. Kopiowanie dokumentacji bedzie mnie kosztowalo wiele dodatkowych godzin siedzenia przy kompie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...