Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem plików


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Problem następujący nie mogę pobierać plików z internetu, a mianowicie kiedy chcę coś pobrać wyskakuje mi okienko zapisz plik, wybieram lokalizacje klikam ok i pojawia się napis rozpoczynanie pobierania pliku i dalej nic... zostawiłem tak na godzinę i nic nie ruszyło. Próbowałem ściągać rożne przypadkowe instalki z dobreprogramy oraz podobnych stron tego typu. Czasami udało się coś ściągnąć bez problemu, ale 90% występował problem. Żeby mieć pewność że to nie problem internetu/serwera/rutera podłączyłem tym samym kablem laptop i tam zero problemu wszystkie ściąga się od razu. Próbował także rożnych przeglądarek Mozilli, chrome.

 

Mam jeszcze inny problem wydaje mi się że z ustawieniami systemowymi, bo wcześniej czegoś takiego nie miałem. Mianowicie gram internetową grę Tibia. Po ok. godzinie grania klient gry mi się zawiesza (tak jakby obraz się zacina) i dopiero wyłączeniu gry i ponownym uruchomieniu działa dobrze ale też tylko jakiś czas.

 

Czy wie ktoś jakie mogą być tego przyczyny?

 

System

Windows XP Professional wersja 2002 servis pack 3

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

ComboFix.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sterowniki chipsetu nVidia (w tym sieciowe) są okropnie stare:

 

DRV - [2004-07-28 09:15:38 | 000,012,928 | R--- | M] (NVIDIA Corporation) [Kernel | On_Demand | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\nvnetbus.sys -- (nvnetbus)

DRV - [2004-07-28 09:15:36 | 000,033,024 | R--- | M] (NVIDIA Corporation) [Kernel | On_Demand | Running] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\NVENETFD.sys -- (NVENETFD)

DRV - [2004-06-03 04:40:46 | 000,079,360 | R--- | M] (NVIDIA Corporation) [Kernel | Boot | Running] -- C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\nvatabus.sys -- (nvatabus)

DRV - [2003-10-29 07:02:00 | 000,021,120 | R--- | M] (NVIDIA Corporation) [Kernel | Boot | Running] -- C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\nv_agp.sys -- (nv_agp)

 

Nie tak dawno na forum był problem ze zrywaniem sieci z winy przestarzałych sterowników nVidia (KLIK). Poszukaj aktualizacji na stronie producenta.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...