Skocz do zawartości
Macro

Drukarka do 400zł (V.2010)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję wydajnej drukarki do 400zł. Wydajna czyli taka która wydrukuje jak najwięcej stron za jak najmniejszy koszt, będzie używana w biurze, więc drukowanie "na kolorowo" będzie rzadkością. W sklepie proponowano mi takie rozwiązanie HP K5400N jednak słyszałem opinie że trzeba się liczyć z częstą wymianą głowic a to ogromny koszt, w sklepie cały zestaw z głowicami i tonerami kosztuje 450zł, czy warto to kupić ? Może jakieś inne propozycje?

 

dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Skusiłbym się na używany sprzęt oglądając go uprzednio. W przypadku aukcji chyba trzeba by poczytać neutralne i negatywne komentarze wystawiających ;) Wszystko zależy od szczęścia- wiadomo superceny z kosmosu na wstępie sugerują jakieś wady- "minimalne paski" na wydruku lub gorsze. Większość tego typu sprzętu była używana w dużych firmach, często państwowych urzędach i faktycznie są one właściwie nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W używany sprzęt nie polecam się pakować, różnie może to wyjść. Lepiej troszkę dopłacić i mieć sumienny sprzęt na gwarancji. Najtańszym dobrym wyborem moim zdaniem jest Brother HL-5340D, jego mocna strona jest dość nisku koszt wydruku, polecam poczytać jeszcze o tej drukarce. Jest polecana szczególnie do środowiska biurowego. Niestety koszt to ok 750 zł...ale moim zdaniem lepiej troszkę dopłacić , z czasem się to zwróci jeżeli zainwestujemy w drukarkę lepiej operującą oszczędnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kyocery dobre jednak sprawdzają się raczej w firmach gdzie drukuje się kilka tysięcy stron dziennie, do domu wystarczy jakiś HP etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym jeszcze zapytać o jedną rzecz, teraz mam dwie drukarki właśnie HP P1005 w miejscu pracy oraz Lexmark'a w domu, czy jest możliwość ustawienia tych drukarek tak aby za każdym razem nie musiał wchodzić w START/ Drukarki i Faks i tam zaznaczać jedną jako domyślną? chciałbym uzyskać efekt taki że windows sam wykryje która drukarka jest aktualnie podłączona, bo takie przełączanie kilka razy dziennie jest dość niewygodne. Na notebooku mam Win XP.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

zrób sobie plik *.bat na pulpicie o treści :

rundll32 printui.dll,PrintUIEntry /y /n NAZWA-DRUKARKI

 

gdzie NAZWA-DRUKARKI to ta drukarka która ma być domyślna w tym momencie

 

 

i albo robisz 2 skrypty na pulpicie albo robisz skrypt *.bat z prostym menu, wybór należy do ciebie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...