Skocz do zawartości

Macro

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Macro

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Macro

  Karta USB + antena zewnętrzna

  Ok dzięki za pomoc
 2. Macro

  Karta USB + antena zewnętrzna

  Ok, czyli potrzebuje AP który pracuje w trybie client (wisp) oraz najlepiej jakby miał wymienną antenę. Przeglądam Twoje propozycje i dość mocno rzuca się w oczy cena, czy nie wystarczy coś takiego? ? cena przynajmniej 2x mniejsza. Rozumiem że mogę do AP zastosować dowolną antenę, nawet kierunkową o dużej mocy? I rzecz która mnie ciekawi to w jaki sposób komputer połączy się z AP? domyślam się że ma wi-fi tylko czy ta antena która pobiera sygnał równocześnie go także nadaje dla komputera?
 3. Macro

  Karta USB + antena zewnętrzna

  Nie wiem czy to masz na myśli ale wychodzi na to że potrzebuje routera który ma możliwość zmiany anteny, wtedy wkręcam do niego antenę kierunkową, i podłączam go kablem do laptopa?
 4. Witam Chciałbym podłączysz laptop z sąsiedniego domu do mojego routera, wbudowana karta wi-fi nie daje rady przebić się przez mury dlatego poszukuję innego rozwiązania (kabel odpada). Chciałbym się dowiedzieć czy do takiej karty mogę zastosować kabel antenowy długości 10m + antena kierunkowa zewnętrzna, czy napięcie jest wystarczające żeby takie rozwiązanie mogło działać. W stacjonarce gdzie karta jest na PCI nie ma żadnego problemu, pytanie czy tak samo będzie z kartą na usb?
 5. Macro

  Drukarka do 400zł (V.2010)

  Chciałbym jeszcze zapytać o jedną rzecz, teraz mam dwie drukarki właśnie HP P1005 w miejscu pracy oraz Lexmark'a w domu, czy jest możliwość ustawienia tych drukarek tak aby za każdym razem nie musiał wchodzić w START/ Drukarki i Faks i tam zaznaczać jedną jako domyślną? chciałbym uzyskać efekt taki że windows sam wykryje która drukarka jest aktualnie podłączona, bo takie przełączanie kilka razy dziennie jest dość niewygodne. Na notebooku mam Win XP. pozdrawiam
 6. Macro

  Drukarka do 400zł (V.2010)

  Zdecydowałem się na P1005 co prawda za nieco niższą cenę. Dzięki za pomoc.
 7. Macro

  Drukarka do 400zł (V.2010)

  Dzięki za odpowiedź, uważasz że warto kupić używany sprzęt ? zainteresowała mnie szczególnie ta aukcja, tylko nie mogę znaleźć do tego tonerów.
 8. Witam Poszukuję wydajnej drukarki do 400zł. Wydajna czyli taka która wydrukuje jak najwięcej stron za jak najmniejszy koszt, będzie używana w biurze, więc drukowanie "na kolorowo" będzie rzadkością. W sklepie proponowano mi takie rozwiązanie HP K5400N jednak słyszałem opinie że trzeba się liczyć z częstą wymianą głowic a to ogromny koszt, w sklepie cały zestaw z głowicami i tonerami kosztuje 450zł, czy warto to kupić ? Może jakieś inne propozycje? dziękuję za pomoc
×
×
 • Dodaj nową pozycję...