Skocz do zawartości

Błąd wewnętrzny2744.RegServer


Grigory

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę ja was, jakiś czas temu zainstalowałem triala MSoffice 2003 profesjonalny, nie wprowadziłem klucz i miałem ileś tam możliwości otwierania aplikacji. Odinstalowałem go przed terminem i teraz ja próbuję zainstalować to już na początku pojawia się komunikat: Błąd wewnętrzny2744.RegServer D:\Windows\system32\msiexec.exe\regserverCA, jak pożna to pokonać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

System xp pro. wcześniej odinstalowałem go ccleanerem. Powiem tak: w instrukcji pisze że trzeba instalować uruchamiając po kolei poszczególne pliki. W ten czas też tak zrobiłem nie wprowadziłem klucza no i był trial. Teraz przy instalacji pojawił się komunikat że nie ma dostępu do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Classes i tu jakiś kluczyk trzy literowy wpierw jeden potem drugi dałem PK uprawnienia i dałem uprawnienia.

Przy instalacji klikam na plik INSTMSIW pojawia się komunikat Zdarzenie nie może wywołać żadnego ze subskrybentów klikam OK pojawia się jeszcze raz to samo też OK i teraz jest błąd Błąd wewnętrzny2744.RegServer D:\Windows\system32\msiexec.exe.\regserverCA.

Na maszynie wirtualnej simiga już od paru miesięcy.

Edit: do kosza

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...