Skocz do zawartości

Przywracanie systemu nie działa


Friv

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, już z góry mówię, że we wrześniu bawiłem się bricopackami i potem je usunąłem.

Jakoś dziś z nudów oczywiście ja ciekawski musiałem zajrzeć do WINDOWS na dysku C i... kliknąć na pliczek 'bricopack uninstaller'

 

I... teraz nie działa Przywracanie systemu, ctrl + alt + del, kalkulator, paint, windows media player, IE 7, niektóre ikonki straciły w ogóle ikonkę ;p (tzn biała kartka zamiast np dokumentów, tak jak w przypadku Moje Dokumenty)...

 

Chciałem Przywrócić system, ale wyskakuje mi puste, białe okienko - nic w nim nie ma. : /

 

Kompletnie nie działa?

Co robić? Ratujcie!

Format i naprawa systemu nie wchodzi w grę.

 

Może wiecie, co zrobić, aby Przywracanie systemu działało?

Najprawdopodobniej usunęło się wtedy coś, co akurat jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania Przywracania SYstemu.

 

Ratujcie!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co ten temat robi w dziale Malware? Przenoszę.

 

 

I... teraz nie działa Przywracanie systemu, ctrl + alt + del, kalkulator, paint, windows media player, IE 7, niektóre ikonki straciły w ogóle ikonkę ;p (tzn biała kartka zamiast np dokumentów, tak jak w przypadku Moje Dokumenty)...

 

"Biała kartka" zamiast ikon po zdjęciu pakietu transformacyjnego zwykle oznacza uszkodzenie specjalnych obiektów powłoki i do korekty tego problemu służy małe narzędzie ShellIconFix. Nie działa "święta trójca", Paint, Kalkulator, WMP, IE7 = jakie błędy / jak to się objawia?

 

 

Chciałem Przywrócić system, ale wyskakuje mi puste, białe okienko - nic w nim nie ma. : /

 

Przeważnie problem leży w wyrejestrowanych plikach skryptowych (KLIK / KLIK) i defekt rozwiązuje się przez przerejestrowanie plików w Start > Uruchom > komendy:

 

regsvr32 vbscript.dll

regsvr32 jscript.dll

 

Tylko, że tu niestety może być problem naruszonych masowo plików systemowych i to wcale nie musi pomóc.

 

 

Format i naprawa systemu nie wchodzi w grę.

 

Bez Reperacji (to jest bez utraty danych) może się nie obejść. BricoPack ingeruje w wiele plików systemowych metodą rzeźniczą i może być wymagana wymiana plików świeżymi kopiami i nadpisanie wielu innych fragmentów na nowo.

 

 

Tak się zwykle niestety kończą zabawy z transformerami tego rodzaju.

 

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...