Skocz do zawartości

IE9 źle wyświetla stronę chomikuj.pl


jarecki007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ciekawy problem jak w temacie dlaczego mój IE9 pokazuje strone niepoprawnie odkryłem to zupełnie przypadkowo nie miał ani nie ma żadnych problemów z wyświetlaniem stron internetowych przynajmniej takowych nie widziałem a tu prosze niespodzianka, podam dwa screeny jeden mozilla pokazuje prwidłowo wyświetlana strone a drugi IE9 tą złą IE9 i Mozilla

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No bo to jest IE. Przeglądarka spędzająca sen z powiek wszystkim webmasterom, webdesignerom, webdeveloperom, a także niewymienionym na tej liście osobom odpowiedzialnym za funkcjonowanie stron WWW.

 

Mam tak samo, widok zgodności nie pomaga, pozostaje narzekać na Microsoft albo napisać sobie autorski arkusz CSS lub UserJS, który to będzie wyrównywać. Podejmujemy się tego?

Odnośnik do komentarza

Ok, nie ma sprawy.

 

#searchWrapper {
left: 0px !important;
}

Ten kawałek kodu zapisujesz notatnikiem w pliku o dowolnej nazwie (byle z rozszerzeniem .css) w dowolnym miejscu. Najlepiej w C:\ - tam będzie łatwy do znalezienia i nie będzie Ci przeszkadzał, gdyż nie możesz go potem skasować, bo przestanie działać. Przykładowo: C:\moje_style.css

 

Otwierasz IE9 -> Narzędzia -> Opcje internetowe -> Zakładka: Ogólne -> Dostępność (na samym dole po prawej) -> Zaznacz: Formatuj dokumenty, używając mojego arkusza stylów -> Wskaż swój plik.

 

Potem ponownie uruchamiasz przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...