Skocz do zawartości

Pusty kalendarz na Vista x64


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szkoda że już temat o kalendarzu jest zamknięty bo mam podobny problem, kalendarz się wyświetla tylko nie pokazuje żadnej daty ?

 

Może tu jest problem proszę zerknijcie na właściciela tego folderu, z tego co czytałem nizej to powinien być TrustedInstaller ale nie mam go na liscie i nia wiem jak go dodać :(

 

Posiadam Kaspersky Internet Security 2011.

post-829-0-06738600-1307273002_thumb.jpg

post-829-0-09386400-1307273667_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Witam szkoda że już temat o kalendarzu jest zamknięty bo mam podobny problem, kalendarz się wyświetla tylko nie pokazuje żadnej daty ?

 

Masz na myśli temat z wystąpieniem białej obwódki po instalacji IE9? Czy to znaczy, że:

- Miałeś białą obwódkę i by to zlikwidować pobrałeś paczkę, którą dałam w tamtym temacie, wstawiłeś ją u siebie i przestała się wyświetlać data? Jeśli: tamten folder pochodzi z Windows 7 32-bit. Przesyłam folder gadżetu z Windows 7 64-bit z katalogu natywnego: KLIK.

- Nie było żadnej białej obwódki, tylko data się nie wyświetla? Jeśli: może to być problem z Kasperskym, który manipuluje z osłoną skryptową. W Kasperskym jest powiązana opcja: KLIK.

 

 

Może tu jest problem proszę zerknijcie na właściciela tego folderu, z tego co czytałem nizej to powinien być TrustedInstaller ale nie mam go na liscie i nia wiem jak go dodać

 

Widziany układ uprawnień nie ma znaczenia dla wyświetlania (ale mówi mi, że mataczyłeś z podstawianiem folderu). A przy przywracaniu układu zabezpieczeń do formy domyślnej TrustedInstaller nie jest widziany wprost na liście, dodaje się to konto ręcznie: KLIK (ustęp "Przywracanie domyślnego układu zabezpieczeń").

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Z tego co rozumiem, nie było tu problemu z białą obwódką tylko pusty kalendarz? Czyli tamta część tematu z podmianą folderu się nie aplikuje - podmiana była tam tylko po to, by usunąć białą obwódkę powstałą po instalacji IE9, a nie po to by zlikwidować pusty kalendarz.

 

 

wyłączyłem blokowanie skryptów + restart komputerka jeszcze nie pomogło:(

 

Przerejestruj pliki skryptowe: KLIK / KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...