Skocz do zawartości

Microsoft Office 2003 - Nie chce się zainstalować


shiris

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, jeśli chcę odpalić Microsoft Office nie ważne czy Worda, czy Power Pointa to dostaję komunikat Microsoft Office Word nie został zainstalowany dla bieżącego użytkownika, nie pomogła deinstalacja, ani instalowanie innego pakietu ściągniętego z internetu, ani przywracanie systemu. Nie działał nawet fix ściągnięty z Microsoftu. Microsoft Office 2000 w ogóle się nie uruchamiał. Nie wiem co się stało. Jakiś tydzień temu używałam Fixa Microsoftu, aby mi nie pokazywał braku konwertera mswrd632 czy coś takiego. Dzisiaj Word działał tragicznie, zawieszał się, zużywał prawie 100% CPU, więc postanowiłam Go odinstalować i na nowo zainstalować no i niestety mam ciągle ten błąd i nie mam pomysłu

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No i właśnie to zrobiłam, nawet gdzieś w google znalazłam,. Nawet zrobiłam to, co było w tej poradzie http://support.microsoft.com/kb/838687/pl nic nie działało. Teraz zainstalowałam Pakiet openOffice i on zarejestrowany tak jak Microsoft shit działa nie wiedzieć czemu... Znaczy zarejestrowany dla Aga, jak i Microsoft Office i działa z tym, że ja użyłam żeby instalował dla wszystkich użytkowników komputera a nie tylko dla Agi...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...