Skocz do zawartości

Nieprawidłowe wyświetlanie Paska bocznego Vista


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio moj AVG InternetSecurity znalazl cos takiego Plik: HKLM\Software\Microsoft\CurrentVersion\Uninstal\Hardcore Znaleziono Dialer.Generic, jednak przedtem zanim przeskanowalem kompa Antyvirem Sidebar zaczal swirowac (foto)

 

sidebardisplay2.gif

 

szukalem w google i trafilem na post na waszym forum o tym problemie https://www.fixitpc.pl/topic/1232-problemy-z-sidebarem-gadzetami/

robilem wszystko wedlug wskazowek jednak nie pomoglo ;/ wiec ostatni post odeslal mnie tutaj w celu sprawdzenia co dalej z tym, jako ze jestem uzytkownikiem zielonym w tych sprawach bylbym wdzieczny gdybym otrzymal pomocy od was specjalistow :)

 

dane: Windows Vista 32 Bit, AMD Athlon 2x Dual-Core QL-64 2.10GHz RAM 4,00GB

 

jedyne co robilem to naprawialem rejestr jv16 PowerTools 2011

Log z niego:

[13:05:14 - Uwaga]: Operacja trwała 222,93 sekund.

[13:28:39 - Błąd]: Nie można modyfikować "HKEY_CLASSES_ROOT\Magnet\"!

[13:34:04 - Uwaga]: Wykonane! 0 błędów rejestru zostało naprawionych, 269,4 KB danych zostało usuniętych (0 plików, 375 wpisów rejestru i 241 kluczy rejestru).

 

licze na pomoc :)

pozdrawiam i z gory dziekuje.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie ma tu znaków infekcji w stanie czynnym. Drobnostki do wykonania:

 

1. Jest ślad pozostały po podpinaniu zarażonego urządzenia USB:

 

O33 - MountPoints2\{d2d818a2-b364-11de-8551-001f16a973fc}\Shell\AutoRun\command - "" = C:\Windows\system32\RunDLL32.EXE Shell32.DLL,ShellExec_RunDLL copy.exe

O33 - MountPoints2\{d2d818a8-b364-11de-8551-001f16a973fc}\Shell\AutoRun\command - "" = C:\Windows\system32\RunDLL32.EXE Shell32.DLL,ShellExec_RunDLL copy.exe

Start > w polu szukania wpisz regedit > skasuj ten klucz z rejestru:

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\mountpoints2

 

2. Usuń śmieci: w aplecie deinstalacji programów odinstaluj zbędny pasek narzędziowy MediaBar, w menedżerze rozszerzeń Firefox wyeliminuj Conduit Engine + Freecorder Community Toolbar.

 

 

robilem wszystko wedlug wskazowek jednak nie pomoglo ;/ wiec ostatni post odeslal mnie tutaj w celu sprawdzenia co dalej z tym

Czyli mam rozumieć, że: wykonałeś komendę "regsvr32 plik.dll" oraz sprawdziłeś w rejestrze czy nie ma klucza "L" w strefach internetowych? Zresztą widzę zainstalowany MBAM, który ten klucz swobodnie wykrywa, mniemam że narzędzie nic nie pokazało.

 

1. Wykonaj polecenie sfc /scannow i przedstaw wyniki: KLIK. Nie tak dawno temu na forum był podobny problem z winy uszkodzonych plików skryptowych.

 

2. Nie pamiętam opcji AVG, ale czy nie ma tam czegoś w rodzaju "osłony skryptowej"? Sprawdź czy wyłączenie wszystkich osłon AVG przynosi jakiś skutek.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

witam :)

dziekuje za tak szybka odpowiedz, jestem bardzo wdzieczny ;)

 

wiec tak:

zrobilem:

punkt 1- usunalem ślad pozostały po podpinaniu zarażonego urządzenia USB:

 

punkt 2- usunalem śmieci: w aplecie deinstalacji programów odinstaluj zbędny pasek narzędziowy MediaBar, w menedżerze rozszerzeń Firefox wyeliminuj Conduit Engine + Freecorder Community Toolbar.

 

potem ponownie wykonalem komendę "regsvr32 plik.dll" oraz przeskanowalem MBAMem dysk C (poniewaz tamtym razem gdy dalem pelny skan zapomnielem ze GMER jest wlaczony i zresetowal kompa) ponownie przeskanowalem teraz i znalazl pare wirusow ktore usunal, po restarcie kompa sidebar dziala, niewiem co pomoglo ale pomoglo :) w zalaczniku dodam log z MBAM :)

czyli juz niemusze robic:

 

1. Wykonaj polecenie sfc /scannow i przedstaw wyniki: KLIK. Nie tak dawno temu na forum był podobny problem z winy uszkodzonych plików skryptowych.

 

2. Nie pamiętam opcji AVG, ale czy nie ma tam czegoś w rodzaju "osłony skryptowej"? Sprawdź czy wyłączenie wszystkich osłon AVG przynosi jakiś skutek.

czy warto by bylo jeszcze cos zrobic?? A wogole to co moglo byc powodem takiej "infekcji" byl to wirus z netu czy co? zebym na przyszlosc mogl zapobiec takiej sytuacji :)

dziekuje bardzo za pomoc :)

bez pani/pana pomocy nieporadzilbym sobie :)

pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzieki :)

 

 

A i jeszcze jedno:

kalendarz ma biala obwodke kiedy wyswietla aktualny dzien a gdy caly miesiac juz nie, czy to cos ma wspolnego?

mbam-log-2011-05-27 (20-28-07).txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza

przeskanowalem MBAMem dysk C (poniewaz tamtym razem gdy dalem pelny skan zapomnielem ze GMER jest wlaczony i zresetowal kompa) ponownie przeskanowalem teraz i znalazl pare wirusow ktore usunal, po restarcie kompa sidebar dziala, niewiem co pomoglo ale pomoglo

To oczywiste co pomogło, patrz w wyniki skanu MBAM. Mówiłam:

 

 

Czyli mam rozumieć, że: (...) sprawdziłeś w rejestrze czy nie ma klucza "L" w strefach internetowych? Zresztą widzę zainstalowany MBAM, który ten klucz swobodnie wykrywa, mniemam że narzędzie nic nie pokazało.

I wychodzi na to, że wbrew temu co mówiłeś wcześniej wcale nie sprawdziłeś dokładnie według opisu czy jest taki klucz. A on jednak był, MBAM go wykrył:

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\ (Hijack.Zones) -> No action taken.

 

A wogole to co moglo byc powodem takiej "infekcji" byl to wirus z netu czy co? zebym na przyszlosc mogl zapobiec takiej sytuacji

Przypuszczalne źródło infekcji: zwizytowanie zainfekowanej strony www.

 

 

kalendarz ma biala obwodke kiedy wyswietla aktualny dzien a gdy caly miesiac juz nie, czy to cos ma wspolnego?

Czy ta obwódka występuje po zresetowaniu Paska, poprzez jego wyłączenie + ponowne włączenie?

 

 


Jeszcze wykonaj drobne poprawki, Conduit nadal jest w Firefox + zostały szczątki po deinstalacji MediaBar:

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:OTL
FF - prefs.js..extensions.enabledItems: engine@conduit.com:3.3.3.2
FF - prefs.js..keyword.URL: "chrome://browser-region/locale/region.properties"
O2 - BHO: (MediaBar) - {0974BA1E-64EC-11DE-B2A5-E43756D89593} - File not found
O3 - HKLM\..\Toolbar: (MediaBar) - {0974BA1E-64EC-11DE-B2A5-E43756D89593} - File not found
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - 10 - No CLSID value found.
O16 - DPF: {E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7} "http://platformdl.adobe.com/NOS/getPlusPlus/1.6/gp.cab" (Reg Error: Key error.)
[2011-05-05 13:38:57 | 000,002,432 | ---- | M] () -- C:\Users\Alano\AppData\Local\Temprt5064.html
 
:Reg
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Start Page"="about:blank"
 
:Commands
[emptyflash]
[emptytemp]

 

Rozpocznij przyciskiem Wykonaj skrypt. System zostanie zrestartowany i otrzymasz logz usuwania. Wystarczy, że tylko ten zaprezentujesz, zanim przejdziesz do:

 

2. Po wykonaniu operacji użyj opcję Sprzątanie w OTL, co usunie jego kwarantannę i sam program.

 

3. Zaktualizuj software: KLIK / KLIK.

 

========== HKEY_LOCAL_MACHINE Uninstall List ==========

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall]

"{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83216021FF}" = Java™ 6 Update 23

"{AC76BA86-7AD7-1031-7B44-A94000000001}" = Adobe Reader 9.4.4 - Deutsch

"Gadu-Gadu" = Gadu-Gadu 7.7

"Gadu-Gadu 10" = Gadu-Gadu 10

 

4. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Witam dzeikuje za odpowiedz i dalsze zainteresowanie moim problemem.

wiec tak:

 

To oczywiste co pomogło, patrz w wyniki skanu MBAM. Mówiłam

No tak rzeczywiscie MBAM wykryl ten klucz

 

I wychodzi na to, że wbrew temu co mówiłeś wcześniej wcale nie sprawdziłeś dokładnie według opisu czy jest taki klucz. A on jednak był, MBAM go wykrył:

hmmm no tak na to wychodzi :/ tylko ze sprawdzalem "recznie" czy ten klucz tam jest tak jak bylo w tym poradniku i albo go przeoczylem albo szukalem w zlym miejscu. przepraszam za klopot :) niechcialem wprowadzac w blad :) pewnie dlatego ze niebarzo orientuje sie w tym rejestrze gdzie co i jak :) - moj blad

 

Przypuszczalne źródło infekcji: zwizytowanie zainfekowanej strony www.

aha, a to antyvirus niewykrywa takich stron czy virusow?? (mam avg internet security - pisalo ze chroni w internecie przed zlosliwymi stronami etc.) hmmm moze warto zmienic antyvirus? moglaby mi pani polecic jakis antyvirus czy ten jest dobry??

 

Czy ta obwódka występuje po zresetowaniu Paska, poprzez jego wyłączenie + ponowne włączenie?

ta obwodka wystepuje dalej po zresetowaniu paska, tyle ze zauwazylem takie cos: ze obwodka wystepuje tylko na jednym z 2 sposobow wyswietlania kalendarza: albo na aktualnym dniu albo na miesiacu, jak jest obwodka na widoku dnia i sie przelaczy na widok miesiaca gdzie jej niema i sie zresetuje pasek to obwodka pojawia sie na widoku miesiaca a na widoku dnia jej niema (czyli zawsze widok ktory jest wybrany w momencie resetowania paska czy ponownego uruchomiania komputera, posiada pozniej obwodke po ponownym uruchomieniu paska/ komputera) - niewiem mi tam ta obwodka nieprzeszkadza specjalnie tylko czy to cos nieznaczy ze to jest cos nietak, aha ta obwodka pojawila sie juz wczesniej przed infekcja i pojawila sie wtedy gdy zmienilem jezyk wyswietlania czasu i daty i zmienilem region i strefe czasu (dodam ze niestety mam niemieckojezyczna wersje Windowsa - stad to ze nieuzywam polskich znakow za co bardzo przepraszam bo pewnie sie fatalnie czyta moje posty :/ mam opcje zmiany klawiatury ale pozniej sa litery poprzestawiane ze niewiem gdzie co jest i nieuzywam jej) no i zmienilem te wszystkie zmiany na pierwotne ale obwodka zostala :/

 

 

Jeszcze wykonaj drobne poprawki (...) System zostanie zrestartowany i otrzymasz logz usuwania. Wystarczy, że tylko ten zaprezentujesz, zanim przejdziesz do:

All processes killed

========== OTL ==========

Prefs.js: engine@conduit.com:3.3.3.2 removed from extensions.enabledItems

Prefs.js: "chrome://browser-region/locale/region.properties" removed from keyword.URL

Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{0974BA1E-64EC-11DE-B2A5-E43756D89593}\ deleted successfully.

Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{0974BA1E-64EC-11DE-B2A5-E43756D89593}\ deleted successfully.

Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\\{0974BA1E-64EC-11DE-B2A5-E43756D89593} deleted successfully.

Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{0974BA1E-64EC-11DE-B2A5-E43756D89593}\ not found.

Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\\10 deleted successfully.

Starting removal of ActiveX control {E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7}

C:\Windows\Downloaded Program Files\gp.inf not found.

Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Code Store Database\Distribution Units\{E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7}\ deleted successfully.

Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7}\ not found.

Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7}\ not found.

Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7}\ not found.

C:\Users\Alano\AppData\Local\Temprt5064.html moved successfully.

========== REGISTRY ==========

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\\"Start Page"|"about:blank" /E : value set successfully!

========== COMMANDS ==========

 

[EMPTYFLASH]

 

User: Alano

->Flash cache emptied: 15564 bytes

 

User: All Users

 

User: Default

->Flash cache emptied: 0 bytes

 

User: Default User

->Flash cache emptied: 0 bytes

 

User: Public

 

Total Flash Files Cleaned = 0,00 mb

 

 

[EMPTYTEMP]

 

User: Alano

->Temp folder emptied: 590973556 bytes

->Java cache emptied: 8689990 bytes

->FireFox cache emptied: 59340412 bytes

->Apple Safari cache emptied: 0 bytes

->Opera cache emptied: 108775 bytes

->Flash cache emptied: 0 bytes

 

User: All Users

 

User: Default

->Temp folder emptied: 0 bytes

->Flash cache emptied: 0 bytes

 

User: Default User

->Temp folder emptied: 0 bytes

->Flash cache emptied: 0 bytes

 

User: Public

 

%systemdrive% .tmp files removed: 0 bytes

%systemroot% .tmp files removed: 0 bytes

%systemroot%\System32 .tmp files removed: 0 bytes

%systemroot%\System32\drivers .tmp files removed: 0 bytes

Windows Temp folder emptied: 10883493 bytes

RecycleBin emptied: 1384302 bytes

 

Total Files Cleaned = 640,00 mb

 

 

OTL by OldTimer - Version 3.2.23.0 log created on 05302011_003117

 

Files\Folders moved on Reboot...

File\Folder C:\Users\Alano\AppData\Local\Temp\Temp1_re_fwd_hausaufgabe.zip\skanuj0006.jpg not found!

 

Registry entries deleted on Reboot...

 

 

zrobilem wszystko zgodnie z instrukcjami :) teraz pytanie czy moge przejsc do punktow:

 

2. Po wykonaniu operacji użyj opcję Sprzątanie w OTL, co usunie jego kwarantannę i sam program.

 

3. Zaktualizuj software: (...)

 

4. Wyczyść foldery Przywracania systemu: INSTRUKCJE.

gdyz niewiem czy wszystko ok a wole sie upewnic

 

dziekuje jeszcze raz za pomoc

jestem szczesciarzem ze tu trafilem

pozdrawiam :) dziekuje jeszcze raz

Odnośnik do komentarza

ta obwodka wystepuje dalej po zresetowaniu paska, tyle ze zauwazylem takie cos: ze obwodka wystepuje tylko na jednym z 2 sposobow wyswietlania kalendarza: albo na aktualnym dniu albo na miesiacu, jak jest obwodka na widoku dnia i sie przelaczy na widok miesiaca gdzie jej niema i sie zresetuje pasek to obwodka pojawia sie na widoku miesiaca a na widoku dnia jej niema (czyli zawsze widok ktory jest wybrany w momencie resetowania paska czy ponownego uruchomiania komputera, posiada pozniej obwodke po ponownym uruchomieniu paska/ komputera) - niewiem mi tam ta obwodka nieprzeszkadza specjalnie tylko czy to cos nieznaczy ze to jest cos nietak, aha ta obwodka pojawila sie juz wczesniej przed infekcja i pojawila sie wtedy gdy zmienilem jezyk wyswietlania czasu i daty i zmienilem region i strefe czasu

Ta biała obwódka to chyba skutek uboczny instalacji Internet Explorer 9. Znalazłam identyczne objawy, które wystąpiły u kogoś po załadowaniu IE9: KLIK. I nie wiem jak to zlikwidować (nie odinstalowując oczywiście IE9). Pytania:

- Która wersja IE9 jest tu zainstalowana? Możesz to sprawdzić otwierając Internet Explorer, klik w zębatą ikonkę konfiguracji, opcja "Internet Explorer - Informacje" i podaj dokładnie wyświetloną tam wersję.

- Czy wszystkie wtyczki Internet Explorer są aktualne? W Internet Explorer wybierz opcję "Zarządzaj dodatkami", przestaw wyświetlanie na "Wszystkie dodatki" i zweryfikuj statusy.

- Czy zmieniałeś może rozmiar czcionki (DPI) w Windows?

 

 

aha, a to antyvirus niewykrywa takich stron czy virusow?? (mam avg internet security - pisalo ze chroni w internecie przed zlosliwymi stronami etc.) hmmm moze warto zmienic antyvirus? moglaby mi pani polecic jakis antyvirus czy ten jest dobry??

Wykrywa, ale nie ma antywirusów skutecznych w 100%. Trudno mi powiedzieć jak to się stało u Ciebie, ale nie widzę tu potrzeby wymiany aplikacji antywirusowej.

 

 

zrobilem wszystko zgodnie z instrukcjami :) teraz pytanie czy moge przejsc do punktow:

Jak najbardziej. Zadanie ze skryptem wykonane pomyślnie.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

witam, no tak jakis czas temu IE9 sie aktualizowal do IE9

 

- Która wersja IE9 jest tu zainstalowana? Możesz to sprawdzić otwierając Internet Explorer, klik w zębatą ikonkę konfiguracji, opcja "Internet Explorer - Informacje" i podaj dokładnie wyświetloną tam wersję.

Wersia: 9.0.8112.16421

Updateversion: RTM (KB982861)

 

- Czy wszystkie wtyczki Internet Explorer są aktualne? W Internet Explorer wybierz opcję "Zarządzaj dodatkami", przestaw wyświetlanie na "Wszystkie dodatki" i zweryfikuj statusy.

YouTube to ALLplayer - Aktywne

Shockwave Flash Object - Aktywne

Adobe PDF Link Helper - Aktywne

Adobe PDF REader - Aktywne

AVG Safe Search - Aktywne

AVG Security Toolbar - Aktywne

AVG Security Toolbar BHO - Aktywne

Google - Nieaktywne

Google Toolbar Helper - Nieaktywne

Google Toolbar Notifier BHO - Aktywne

GetRight IE Download Helper - Aktywne

Free Threaded XML DOM Document 6.0 - Aktywne

Groove Folder Synchronization - Nieaktywne

Groove GFS Browser Helper - Nieaktywne

Microsoft Silverlight - Aktywne

Office Document Cache Handler - Aktywne

Windows Live Anmelde-Hilfsprogramm - Aktywne

XML DOM Document - Aktywne

XML DOM Document 3.0 - Aktywne

XML DOM Document 4.0 - Aktywne

XML DOM Document 6.0 - Aktywne

XML HTTP 6.0 - Aktywne

XSL Template 6.0 - Aktywne

Window Live Writer in Blog - Aktywne

Notatki polaczone programu OneNote - Aktywne

wyslij do programu OneNote - Aktywne

Java Plug-in 1.6.0_25 - Aktywne

Java Plug-in 1.6.0_25 - Aktywne

Java Plug-in 1.6.0_25 - Aktywne

Java Plug-In 2 SSV Helper - Aktywne

 

- Czy zmieniałeś może rozmiar czcionki (DPI) w Windows?

niezmienialem rozmiaru czcionki (DPI), sprawdzalem teraz i jest ustawiona na: Standardowe Skalowanie (96DPI)

 

Wykonalem pozostale polecenia :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Akuku, ja też to mam. Na testowej maszynie wirtualnej Vista SP2 zamontowałam IE9 i natychmiast po restarcie:

 

calendarwhite.png

 

Kombinowałam z tym i wygląda na to, że należy poprawić plik JS kalendarza (C:\Program Files\Windows Sidebar\Gadgets\Calendar.Gadget\pl-PL\js\calendar.js). Nie znam się wcale na *.JS, na wyczucie eksperymentowałam z użyciem "transparent" w ustępie function showBackground(skin) i jeśli tu są jakieś mega bzdury to .... :lol: No cóż, moje kombinacje spowodowały, że zniknęła wprawdzie biała obwódka, ale przeskoczyła ona na kalendarz oddokowany, czyli zaczęło działać dokładnie na odwrót. Ergo źle kombinuję.

 

Ja jeszcze dopytam się kogoś na forum jak to naprawdę powinno wyglądać / czy jest to wykonalne....

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Skonsultowałam się z użytkownikiem maggreg w kwestii edycji i tu na razie nie ma wyników, żadnych eksperymentów nie było.

 

Ale rozwiązując sprawę od ręki to najprościej wymienić cały gadżet kalendarza nowszą wersją z Windows 7. Ta wersja działa poprawnie na Vista SP2 + IE9, kalendarz nie będzie miał wady z białą obwódką. Tylko jedno zastrzeżenie: nie mam chwilowo pod ręką Windows 7 z zainstalowanym językiem niemieckim i mogę tylko przesłać kalendarz z MUI angielskim i polskim. Akcja:

 

1. Paczka do pobrania: KLIK

 

2. Oryginalny folder C:\Program Files\Windows Sidebar\Gadgets\Calendar.Gadget skopiuj w dowolne miejsce zapasowe.

 

3. Zresetuj uprawnienia dla folderu Calendar.Gadget zmieniając Właściciela z TrustedInstaller na swoje konto + przyznając dla swojego konta Pełną kontrolę: KLIK.

 

4. Wstaw moją wersję folderu, odwróć ustawienia uprawnień na oryginalne, włącz kalendarz.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

witam :)

dziekuje za odpowiedz :)

zrobilem wszystko zgodnie z instrukcjami jednak teraz nieumie wlaczyc kalendarza niema go wogole w opcjach do wyboru:

f38df080b6c82c10m.jpg

istnieje jakis Trick zeby sie tam pojawil czy to dlatego ze mam wersje Windowsa DE??

a jakby caly sidebar wymienic na ten z windowsa 7?? dalo by rade? moze wtedy by zadzialal??

 

a daloby cos zmiana nazwy folderu z us-US/ pl-PL na de-DE jak bylo w orginale??

9a72f3a3c8740e30m.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To pewnie dlatego, że nie ma MUI niemieckiego. Przy brakach MUI językowych gadżet może się przestać wyświetlać. Obawiałam się tego. Ja dopiero muszę doinstalować cały pakiet MUI niemiecki do Windows 7 w maszynie wirtualnej, by dorobić folder de-DE. Na to musisz poczekać trochę.

 

EDIT: Przesyłam na PW brakujący de-DE. Wstaw go wiadomo gdzie. Zbędne MUI usuń, tzn. wszystkie foldery innych języków, których nie było w oryginale.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...